Ponieważ teraz kiedy zabije bota nie dodaje mi "killsów" do ranku jak i nie wypisze żadnych dmg po wpisaniu "/me".
Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X
Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
|
Guest Message by DevFuse
Bot traktowany jako player.
Temat rozp. Kedor, 22.11.2008 04:29
2 odpowiedzi w tym temacie
#1
Napisano 22.11.2008 04:29
Moje pytanie brzmi czy można (a jeśli tak i nie jest to skomplikowane to jak) ustawić aby boty były traktowane jako playerzy?
Ponieważ teraz kiedy zabije bota nie dodaje mi "killsów" do ranku jak i nie wypisze żadnych dmg po wpisaniu "/me".
Ponieważ teraz kiedy zabije bota nie dodaje mi "killsów" do ranku jak i nie wypisze żadnych dmg po wpisaniu "/me".
#2
Napisano 24.11.2008 01:09
A rank normalnie działa?
#3
Napisano 24.11.2008 10:53
tak. rank działał normalnie.
teraz juz wiem...
do configa wystarczyło dorzucić odpowiednie CVARy
czy jak to sie tam zwie
temat do zamknięcia
teraz juz wiem...
do configa wystarczyło dorzucić odpowiednie CVARy
czy jak to sie tam zwie
temat do zamknięcia
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych


Dodatki SourceMod



Temat jest zamknięty









