Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie

Problemy sprzetowe


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 kemez

    Życzliwy

  • Użytkownik

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:36
Offline

Napisano 21.11.2008 14:39

Witam,

Mam sprzet : procek 1,2 gh duron, 512 ramu ddr1 266 hz, grafike geforce 2 mx 400 64mb, net 1 mb

gdy gram sobie w csa na dm(death match) przy wiekszej ilosci graczy np przy 20 graczach na serwerze na mapie de_aztec strasznie mnie klatkuje,zwlaszcze przy jakiejs akcji i na otwartych przestrzeniach,to samo mam przy zmianie rozdzielczosci na wieksza niz 648x480? jak wrzucam 800x600 to ciapa mnie o grze na 32 bitach nawet nie mam co marzyc bo jest kicha jak nie wiem, czy jest jakis sposob zeby polepszyc osiagi komputera? na razie nie stac mnie na wymiane sprzetu.
  • +
  • -
  • 0

#2 wizu

    Godlike

  • Przyjaciel

Reputacja: 224
Profesjonalista

  • Postów:1 217
  • GG:
  • Lokalizacja:Sanok
Offline

Napisano 21.11.2008 14:53

Od lat używam identycznego sprzętu i powiem Ci, że aż tak źle u mnie to nie wygląda. Gram na 1024x768 i 32 bit. Zacznij od zainstalowania najnowszych sterowników do karty graficznej. Potem przeinstaluj directa.
Może masz też zbyt przeciążony system? Spróbuj powyłączać wszystkie programy działające w tle jak np. antywirus, winamp. itp. Jeśli to nie pomoże, to przypomnij sobie jak dawno temu ostatni raz przeinstalowywałeś windowsa. Jeśli było to dosyć dawno, to go przeinstaluj. A i pamiętaj, że na aztecu zawsze są największe problemy :P
  • +
  • -
  • 0

#3 kemez

    Życzliwy

  • Autor tematu
  • Użytkownik

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:36
Offline

Napisano 21.11.2008 17:19

a czy to ze ustawiam w windowsie inna gamme, moze powodowac obciazenia karty graficznej albo pc?
  • +
  • -
  • 0

#4 wizu

    Godlike

  • Przyjaciel

Reputacja: 224
Profesjonalista

  • Postów:1 217
  • GG:
  • Lokalizacja:Sanok
Offline

Napisano 21.11.2008 17:23

Nie. Ewentualnie jeszcze spróbuj zrobić tak:
Prawy myszy na pulpit > Właściwości > Ustawienia > Zaawansowane > GeForce ... > Panel sterowania > Wyreguluj ustawienia obrazu... > I suwakiem zaznacz na wydajność > Zastosuj > ok.
  • +
  • -
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych