←  Pluginy

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

Modyfikacja
Przeróbka/Wyciągnięcie części pluginu...

Zablokowany

Gość_tajemnior_* 02.01.2011

Witam, jestem nowym użytkownikiem na waszym forum, chociaż przeglądam je od dłuższego czasu :)

Ale do rzeczy. Stawiam Serwer i mam pytanie.

Poszukuje pluginu dzięki któremu po wystrzale z broni zamiast pocisków z laserowymi linami za nimi (mowie o Advanced Weapon Traces) wystrzeliwalby krótkie wiązki laserowe po każdym wystrzale (jak to ma miejsce w Grze/filmie Star Wars) .Najlepiej, gdyby byly one Czerwone dla TT i niebieskie dla CT. Przeszukalem praktycznie cale google, a nic nie mogę znaleść . Jeżeli taki topic, lub podobny Z ODPOWIEDZIĄ NA PYTANIE już istnieje, to przepraszam. Jeżeli takowy by nie istniał, to może polecili byście mi kogoś kto mógłby to wykonać(Prócz AlliedModders, tam istnieją podobne topic'i, lecz bez odpowiedzi.)

Z góry dziękuje za pomoc,Vego17

Poniżej przedstawiam efekty...

Advanced Weapon Traces:

Obrazek ("klik")

To, o co mi mniej więcej chodzi:



EDIT:Jeżeli byłoby to pomocne, zauważyłem, że efekt o jaki mi chodzi występuje w Team Fortress Classic (pistolet klasy Engineer)

Dodano 03 styczeń 2011 - 22:21:
Podbijam...

Czy mam coś zaoferować, żebyście mi pomogli?
Użytkownik Vego17 edytował ten post 02.01.2011 01:12
Odpowiedz

  • +
  • -
Abes Mapper - zdjęcie Abes Mapper 03.01.2011

A patrzyłeś weapon_laser_tracers.sma ?
Odpowiedz

Gość_tajemnior_* 09.01.2011

Niestety nie o to mi chodziło...

Zauważyłem, że efeky o który mi chodzi posiadają niektóre mapki... O co chodzi? Ano, ustawione są na nich działka strzelające wlasnie takimi laserami, tylko że w innym kolorze.
Odpowiedz
Zablokowany