Witam poszukuje działającego pluginu auto_spawn czy cos w tym stylu. Gracz po wejsciu na serwer odradza się automatycznie. Wiem ze cos takiego jest przy DM ale nie umiem wyciąć, znaleźć. Respawn mam. Proszę o sprawdzenie czy działa bo po 30 s juz nie da sie wejsc zywy do gry. proszę o szybką i fachową pomoc. Z góry dziekuje i zycze wesołych swiąt.
Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X
Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
|
Guest Message by DevFuse
Auto_spawn
Temat rozp. Lost, 21.12.2010 18:18
4 odpowiedzi w tym temacie
#1
Napisano 21.12.2010 18:18
#2
Napisano 21.12.2010 18:18
wpisz w wyszukaj auto respawn ...
#3
Napisano 21.12.2010 18:36
Nie działa!
#4
Napisano 21.12.2010 19:49
Jest plugin ktory mam na kumpla serwerze ale trzeba wpisac respawn ale niestety dziala to tez u specta
Czyli specty tez graja ... A i chodzi ze tylko na poczatku spawnuje ??? Czy caly czas ??? Czyli zabije mnie ktos i mnie odrodzzi ??
#5
Napisano 21.12.2010 20:03
Chodzi mi o to ze jak gracz wejdzie na serwer po 30 s to nie moze grać i jest na dead. I chce zeby od razu mogł grac.
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych


Dodatki SourceMod



Temat jest zamknięty









