Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X
Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
|
Guest Message by DevFuse
Szukam osoby do pomocy :)
Temat rozp. AkS, 05.11.2008 18:37
7 odpowiedzi w tym temacie
#1
Napisano 05.11.2008 18:37
Witam:)
Tak jak w temacie, poszukuje osoby która pomogła by mi rozreklamować moje dwa serwery CS 1.6 oraz forum..
W zamian oferuje admina na serwerach, reklame na kazdym serwerze i forum lub nawet drobne wynagrodzenie $...
proszę o kontakt i pomoc:)
Tak jak w temacie, poszukuje osoby która pomogła by mi rozreklamować moje dwa serwery CS 1.6 oraz forum..
W zamian oferuje admina na serwerach, reklame na kazdym serwerze i forum lub nawet drobne wynagrodzenie $...
proszę o kontakt i pomoc:)
#2
Napisano 05.11.2008 18:43
Dasz mi 100zl to zaspamuje każde forum jakie jest nawet amxx.pl dostane bana ale kasa będzie
Czyli wyglądało by na to że "Zabili go i uciekł"
#3
Napisano 05.11.2008 18:48
Moge zareklamowac na moim serwerze i na stronkach moich
GG
wiaderko 
No problem
No problem
#4
Napisano 05.11.2008 19:41
lol 
za 100 zł to ja mam profesjonalne pozycjonowanie
a ja poprostu potrzebuje graczy na serwery STEAM'owe;P
za 100 zł to ja mam profesjonalne pozycjonowanie
#5
Napisano 05.11.2008 22:54
10 zl ( podam nr konta na PWposzukuje osoby która pomogła by mi rozreklamować moje dwa serwery CS 1.6 oraz forum..
Gwarantowane rozreklamowanie na 80-200 forach
Na wlasna prosbe moge podawac linki dla uwierzytelnienia ..
#6
Napisano 05.11.2008 23:25
Materjalisci!!! Mi koles osobiscie oferowal kase za pomoc przy psychostats i amxbans ale mu odmowilem i pomoglem za darmo!!
#7
Napisano 06.11.2008 06:18
Gwarantowane rozreklamowanie na 80-200 forach
Myslisz ze to wystarczy
Jak macie poważne oferty to mozecie rowniez na pw:*
#8
Napisano 06.11.2008 14:41
Raczej + SPAM na e-mail + SPAM na GG ..Myslisz ze to wystarczy
?
Użytkownicy przeglądający ten temat: 1
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych


Dodatki SourceMod



Temat jest zamknięty









