Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie

Reklama klanu


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Amfidiusz

    Nowy

  • Użytkownik

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:0
Offline

Napisano 04.11.2008 00:27

Witam :)

Szukam klanu, który posiada własny serwer z niskim pingiem. Jestem w stanie pomóc rozreklamować zarówno klan, jak i stronę www. Posiadam forum z ponad 30 000 użytkowników: fwl.pl. Wyobraź sobie, że każdy z nich dostanie maila z informacją o Waszej grupie...

W zamian oczekuję minimalnych uprawnień administratorskich (slot, kick, vote, changemap), żeby się przyjemnie grało, jak nie ma administratorów :)

Wszelkie propozycje proszę kierować na gg: 1006244
  • +
  • -
  • 0

#2 Szakal

    Wszechwidzący

  • Użytkownik

Reputacja: 51
Pomocny

  • Postów:274
  • GG:
  • Lokalizacja:Płock
Offline

Napisano 04.11.2008 00:45

Chłopie, ty szukasz klanu? :lol: Bo patrzeć na twój post to chcesz serwer. Bo w klanie liczy się gra zespołowa i skill a serwer to po drodze i tylko do treningów, zastanów się nad tym O:)
  • +
  • -
  • 0

#3 Amfidiusz

    Nowy

  • Autor tematu
  • Użytkownik

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:0
Offline

Napisano 04.11.2008 01:02

Przeczytaj, proszę, mój post jeszcze raz i wyciągnij poprawne wnioski. Czytanie ze zrozumieniem nie boli :/

W żadnym wypadku nie szukam klanu, w którego szeregi miałbym wstąpić. Jedyne co mnie interesuje, to serwer (w momencie, gdy klan nie odbywa swoich treningów). A może nawet jakieś spotkania towarzyskie klan vs. moje forum. W zamian, jak już napisałem, proponuję rozgłos dla klanu. Przez ostatnie pół roku współpracowaliśmy z jednym z takich klanów. Niestety, został on rozwiązany, więc poszukujemy nowego partnera :)
  • +
  • -
  • 0

#4 Szakal

    Wszechwidzący

  • Użytkownik

Reputacja: 51
Pomocny

  • Postów:274
  • GG:
  • Lokalizacja:Płock
Offline

Napisano 04.11.2008 01:12

Szukam klanu, który posiada własny serwer z niskim pingiem.

Mogłeś to inaczej napisać, bo zwykle same słowo szukam klanu z serwerem to znaczy że chcesz być w tym klanie.
  • +
  • -
  • 0

#5 AkS

    Życzliwy

  • Użytkownik

Reputacja: 5
Nowy

  • Postów:38
  • GG:
  • Lokalizacja:Wadowice
Offline

Napisano 04.11.2008 06:11

mozesz podać swoje forum?:]
  • +
  • -
  • 0

#6 Amfidiusz

    Nowy

  • Autor tematu
  • Użytkownik

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:0
Offline

Napisano 04.11.2008 07:13

Niestety, nie mogę.

Nie wolno na forum reklamować innych serwisów

Zresztą nie chcę się na siłę reklamować. Jeśli jesteś w stanie mi zaproponować to, czego oczekuję, to zapraszam do korespondencji poprzez PW lub gg :)
  • +
  • -
  • 0

#7 AcD

    Początkujący

  • Użytkownik

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:13
Offline

Napisano 05.11.2008 09:13

...o podobnej tematyce!

Że chyba posiadasz takowe forum. (Ale jakbyś posiadał to byś nie pisał tutaj, nie?)
Więc jak można/możemy Cię prosić, podaj linka do swojego forum.

Pozdr.
  • +
  • -
  • 0

#8 Amfidiusz

    Nowy

  • Autor tematu
  • Użytkownik

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:0
Offline

Napisano 05.11.2008 10:05

Niby nie można tylko o podobnej tematyce, ale i tak bez zgody administracji nie chcę się tutaj reklamować. Do momentu, aż któryś z moderatorów nie napisze mi, że mogę umieścić adres forum, zapraszam do korespondencji przez PW lub gg.

P.S. Forum jest o zupełnie innej tematyce. Gdyby było o CS lub AMX, to byśmy pewnie posiadali własny serwer :)

-------

OK, moderator pozwolił, więc mówimy o fwl.pl. Jeszcze raz podkreślam - nie jest to reklama. Szukam jedynie partnerów :)
  • +
  • -
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych