Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie

Plugin invis w moim cs'ieProsze o pomoc , bardzo wazne ...


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Pan BooYaka

    Zaawansowany

  • Zbanowany

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:129
  • GG:
  • Lokalizacja:Sucha Beskidzka
Offline

Napisano 20.11.2010 13:49

Witam , mam taki plugin invis [sma w załączniku] który robi mi logi error na serwerze . Niestety jestem bezradny w tej sprawie wiec mam do was proźbe.

Czy moglibyście przejrzecz sma tego pluginu [jest bardzo krutkie] i powiedziec mi jakie komendy wpisac lub co zrobic w moim counter strike/steamie ,aby uzyskac efekty takie same jakie sa po uzyciu jego .

Efekty tego pluginu :
Wyłacza wode w counter strike
Wyłącza graczy [oni sa na serwie ale ich nie widze/słysze , tak jakby ich wcale nie było ..., z tym ze przez mikro i na czacie ich normalnie widze]
Efekt koncowy jest taki ze wzrastaja mi fps'y

Jest mi to bardzo potrzebne poniewaz mam karte graficzna 64mb , i wyciagam z niej co tylko sie da ; mam teraz na steamie ok 110-130 fps'ów [nie piszcie jak je zwiekszyc bo wiem :D] przy ok 15 graczach ...

W załącznikach dam pliki
sma
amxx
readme [bo tutaj tez cos pisze z tym ze nie rozumiem za bardzo co ...]
[moze komus sie przydadza]

kazdy kto spróbuje mi pomoc dostanie reputa ale to tak oczywiste ze nawet nie powinienem wspominac ...
@ps. proszę moderatora o nie usuwanie tego posta z powodu złej nazwy tematu , bo juz lepszej chyba nie wymysle ...

Załączone pliki






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych