Co z tego jak nie da się pobrać
Da się pobrać

.
w tym chaczyk - raz ci sie uda pobrac - a tak to musisz od nowa to robic - wypelnic jakis test lub cos - on ma kase ty masz wała 
Nie ma chaczyka

.
Owszem płaci się za pare ofert takich jak :
Opcja 3,4,5 są to testy , i potem musisz wysłać sms , który niestety kosztuje

Ale są 2 darmowe oferty

Te dwie pierwsze

1.Podanie nr tele (PAMIETAJ NIE ZAZNACZAJ TEGO "SUBSKRYPCJI", jesli Ci sie to wogóle. wyswietli).
2.Pobranie programu ... pobieramy program i instalujemy i czekamy az rozpocznie sie pobieranie .
UWAGA !
*Jeśli chodzi o oferte pierwsza To : JEDEN NUMER TELE I JEDEN KOD . jeśli chcesz znów cos pobrac , to wez tele od mamy,taty czy kogo tam masz blisko

.
*Program można raz pobrac i zainstalowac , następne próby się nie udadzą

Może jak sie zmieni ip , wyczysci dane przegladarki , i usunie dobrze ten program ...