Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie

Plugin - wlasne tekstury mapy na serwerze.


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 69

    Nowy

  • Użytkownik

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:2
Offline

Napisano 26.10.2008 21:14

Tekstury mapy są albo zainicjowane w pliku bsp albo w osobnym wad.
Ja poszukuje takiego plugina który zamieniałby tekstury mapy na serwerze. Dokładnie chodzi mi o to ze kiedy na serwerze odpali sie de_dust ściąga się osobny plik wad. (wykonany prze zemnie) z którego dany plugin zaczął by korzystać i wtedy dust by był zupełnie odmieniony. ( de_dust korzysta z pliku cs_dust.wad, a chce żeby zaczął korzystać z na przykład dustpodmiana.wad oraz tak samo z teksturami, które są zainicjowane w plikach bsp)
Nie chodzi mi o to żeby ludzi ściągali nowe mapy... ani o sytuacje ze ludzie grający na de_duscie na serwerze wchodzą na inny serwer i nadal maja zamienione tekstury.
Jeśli bym mógł prosic to takze cos podobne z teksturami nieba.. ze na serwerze niebo będzie wyglądać zupełnie inaczej i ściągać się będą osobne pliki tga.
  • +
  • -
  • 0

#2 grankee

    Godlike

  • Support Team

Reputacja: 517
Wszechwiedzący

  • Postów:1 500
  • Lokalizacja:Radom
Offline

Napisano 27.10.2008 14:44

Nie jestem pewny na 100%, ale z tego co wiem to niemożliwe, żeby zmieniać tekstury z poziomu pluginu. Wiem, że teksturę nieba się da, można też zrobić "ciemno", ale tekstury ścian raczej nie, a przynajmniej moja wiedza nie sięga tak daleko.
  • +
  • -
  • 0

#3 69

    Nowy

  • Autor tematu
  • Użytkownik

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:2
Offline

Napisano 27.10.2008 15:48

Kumpel mi zrobił plugin na zmianę tekstury nieba, wiec mniejsza o niebo.
grankee, w takim razie wytłumacz mi fakt ze idzie zmienić tekstury mapy u siebie na kompie :)
Poza tym wiem jak zmienić tekstury mapy w pliku bsp ale problem polega na tym, że chciałem znaleźć plugin, który to robi, bo po co ściągać cała nowa mapę, skoro można tylko ściągnąć tekstury. Wiec wykonać go na pewno się da.
Co innego przesunąć tekstury czy coś...

Rozwiązałem problem sam... Temat do zamknięcia.
  • +
  • -
  • 0

#4 grankee

    Godlike

  • Support Team

Reputacja: 517
Wszechwiedzący

  • Postów:1 500
  • Lokalizacja:Radom
Offline

Napisano 30.10.2008 19:43

U siebie na kompie modyfikujesz pliki bsp, ale to tylko u siebie możesz. Jak rozwiązałeś to napisz jak, żeby za jakiś czas ktoś inny mógł się dowiedzieć.
  • +
  • -
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych