Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie

AMXBANS


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
10 odpowiedzi w tym temacie

#1 d3f3nd3r

    Życzliwy

  • Użytkownik

Reputacja: 7
Nowy

  • Postów:39
Offline

Napisano 26.10.2008 16:46

Witam
W związku, iż w temacie amxbansa od dłuższego czasu (2 lata może dłużej) nic się nie dzieje postanowiłem to zmienić. Dokonałem paru modyfikacji wersji 5.0.
W wersji 5.1 (tak ja nazwałem :D ) można w szybki sposób zmienić wygląd swojego amxbansa (tutaj został dodany wygląd kilku większych polskich sieci serwerów CS).
Można włączać/wyłączać podgląd ile osób gra na serwerach + inne modyfikacje (już nawet nie pamiętam co tam namotałem :D )
Strona projektu:
www.amxbans.org
Nie jestem dobrym pisarzem proponuję każdemu sprawdzić pod:
www.amxbans.org/test
login: test
hasło: test
Instalacja jest po polsku - jeśli ktoś chce przejść przez kroki instalacji wystarczy kliknąć www.amxbans.org/test/instalacja.php
Na potrzeby testu dane do bazy oraz login i haslo podczas instalacji są domyślnie wpisywane w okienka wystarczy tylko zaakceptować.
Mam nadzieje że w temacie się coś ruszy i powstaną różnorakiego rodzaju modyfikacje.
  • +
  • -
  • 0

#2 mgr inż. Pavulon

    C35H60Br2N2O4

  • Przyjaciel

Reputacja: 1 742
Godlike

  • Postów:6 881
  • Steam:steam
  • Imię:Konrad
  • Lokalizacja:Koniecpol
Offline

Napisano 26.10.2008 16:52

Wszedłem w serwery i widzę:

Warning: include() [function.include]: URL file-access is disabled in the server configuration in /home/d3f3nd3r/domains/amxbans.org/public_html/test/include/functions.inc.php on line 321

Warning: include(http://www.amxbans.org/version.inc) [function.include]: failed to open stream: no suitable wrapper could be found in /home/d3f3nd3r/domains/amxbans.org/public_html/test/include/functions.inc.php on line 321

Warning: include() [function.include]: Failed opening 'http://www.amxbans.org/version.inc' for inclusion (include_path='.:/usr/local/php5/lib/php') in /home/d3f3nd3r/domains/amxbans.org/public_html/test/include/functions.inc.php on line 321

Warning: include() [function.include]: URL file-access is disabled in the server configuration in /home/d3f3nd3r/domains/amxbans.org/public_html/test/include/functions.inc.php on line 321

Warning: include(http://www.amxbans.org/version.inc) [function.include]: failed to open stream: no suitable wrapper could be found in /home/d3f3nd3r/domains/amxbans.org/public_html/test/include/functions.inc.php on line 321

Warning: include() [function.include]: Failed opening 'http://www.amxbans.org/version.inc' for inclusion (include_path='.:/usr/local/php5/lib/php') in /home/d3f3nd3r/domains/amxbans.org/public_html/test/include/functions.inc.php on line 321

logi dostępu:

Warning: require(../include/config.inc.php) [function.require]: failed to open stream: No such file or directory in /home/d3f3nd3r/domains/amxbans.org/public_html/test/admin/log_search.php on line 34

Warning: require(../include/config.inc.php) [function.require]: failed to open stream: No such file or directory in /home/d3f3nd3r/domains/amxbans.org/public_html/test/admin/log_search.php on line 34

Fatal error: require() [function.require]: Failed opening required '../include/config.inc.php' (include_path='.:/usr/local/php5/lib/php') in /home/d3f3nd3r/domains/amxbans.org/public_html/test/admin/log_search.php on line 34


  • +
  • -
  • 0

#3 d3f3nd3r

    Życzliwy

  • Autor tematu
  • Użytkownik

Reputacja: 7
Nowy

  • Postów:39
Offline

Napisano 26.10.2008 17:33

Jak napisałem wstawiłem testowo na serwer i każdy może się pobawić a więc pogrzebać oraz zainstalować.
Po instalacji należy zmienić chmod config.inc.php i nie będą się pojawiać błędy jeśli tak ci to przeszkadza mogę dodać skrypt, który to ustawi tylko po co? Sądzę że każdy rozumie że to nie problem...
  • +
  • -
  • 0

#4 bolek12

    Pomocny

  • Użytkownik

Reputacja: 1
Nowy

  • Postów:46
  • Lokalizacja:Juszczyn
Offline

Napisano 26.10.2008 17:34

A, ja nie mogę dodać bana. zainstlowałem wszystko pomyślnie, ale jak na serwie daje bana to nic się nie dzieje...
  • +
  • -
  • 0

#5 d3f3nd3r

    Życzliwy

  • Autor tematu
  • Użytkownik

Reputacja: 7
Nowy

  • Postów:39
Offline

Napisano 26.10.2008 17:38

u mnie w tym testowym amxbansie? Jeśli tak to nei ma prawa działać musiałbym dodać twoje ip serwera do bazy danych (proponuję poczytać instrukcję)
  • +
  • -
  • 0

#6 bolek12

    Pomocny

  • Użytkownik

Reputacja: 1
Nowy

  • Postów:46
  • Lokalizacja:Juszczyn
Offline

Napisano 26.10.2008 17:40

W swoim... ^^
  • +
  • -
  • 0

#7 d3f3nd3r

    Życzliwy

  • Autor tematu
  • Użytkownik

Reputacja: 7
Nowy

  • Postów:39
Offline

Napisano 26.10.2008 17:46

albo nie dodales ip serwera do bazy albo nie ustawiles sql.cfg (jesli darmowy hosting www -> zapomnij o amxbans)
Pavulon ustawiłem teraz nie ma błędów tylko jak ktoś będzie chciał instalować znowu się pojawią...
  • +
  • -
  • 0

#8 bolek12

    Pomocny

  • Użytkownik

Reputacja: 1
Nowy

  • Postów:46
  • Lokalizacja:Juszczyn
Offline

Napisano 26.10.2008 17:53

Więc tak. Mam hosting hekko taki jak Ty, zainstalowałem wszystko pomyślnie jest strona, wgralem plugin amxbans na serwer, wkleiłem do sql.cfg to co trza i pokazuje w konsoli

L 10/26/2008 - 17:39:21: amxbans.amxx] Amxbans] Polaczenie nieudane!
L 10/26/2008 - 17:39:21: amxbans.amxx] Amxbans] Status zapytania:
L 10/26/2008 - 17:39:21: amxbans.amxx] Amxbans] Wiadomosc: Access denied for user 'bolek_bany'@'91.204.161.216' (using password: YES) (1045)
L 10/26/2008 - 17:39:21: amxbans.amxx] Amxbans] Blad zapyania, lokacja: 16
L 10/26/2008 - 17:39:21: amxbans.amxx] Amxbans] Polaczenie nieudane!

  • +
  • -
  • 0

#9 d3f3nd3r

    Życzliwy

  • Autor tematu
  • Użytkownik

Reputacja: 7
Nowy

  • Postów:39
Offline

Napisano 26.10.2008 18:24

w directadmin dodaj ip serwera poczytaj opis instalacji na www.amxbans.org w sql.cfg zebys czasem localhosta nie wpisal:D
  • +
  • -
  • 0

#10 bolek12

    Pomocny

  • Użytkownik

Reputacja: 1
Nowy

  • Postów:46
  • Lokalizacja:Juszczyn
Offline

Napisano 26.10.2008 18:34

Dodałem i nadal to samo
  • +
  • -
  • 0

#11 d3f3nd3r

    Życzliwy

  • Autor tematu
  • Użytkownik

Reputacja: 7
Nowy

  • Postów:39
Offline

Napisano 10.12.2008 21:30

Kolejna wersja jest już dostępna.
Wyeliminowano dostęp osób niezalogowanych do dostępu do logów (trzeba posiadać uprawnienia webadmina)
szybka wyszukiwarka na stronie głównej
możliwość dodawania linków bannerów nagłówkowej grafiki
dzięki tej wersji można dodać tabelkę na własne forum czy stronę (phpBB nukedklan webspell -> na dowolną stronę) wyświetlającą ostatnie bany na serwerze (ustawiane od 1-15)
kilka innych poprawek których już nie pamiętam :P
  • +
  • -
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych