Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X
Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
|
Pliki FTP
#1
Napisano 15.10.2010 14:30
I tu moje pytanie...gdybym odpalil Total Comandera i skopiowal cale FTP mojego serwera na gamesol a potem wkleil to wszystko i podmienil z plikami serwera na postrzelaj?Czy by to dzialalo? Czy moze nie i trzeba by bylo pewne pliki edytowac?
proszę o wypowiedz naprawdę ogarnietego czlowieka ktory sie na tym zna.
#2
Napisano 15.10.2010 15:00
Nic wtedy nie powinieneś zepsuć
PS: Oczywiście pliki wad do map też powinieneś skopiować
#3
Napisano 15.10.2010 16:39
#4
Napisano 15.10.2010 16:42
#5
Napisano 16.10.2010 19:32
Da sie zrobic kopie ustawien forum?
Np jezeli bym kiedys chcial wgrac to zeby skopiowac : dzialy na forum , kolory dzialow itp. da sie?
#6
Napisano 16.10.2010 20:56
Ja codziennie robie dla bezpieczeństwa.
#7
Napisano 16.10.2010 21:04
Ale mozesz powiedziec jak to sie robi?
#8
Napisano 16.10.2010 21:20
#9
Napisano 16.10.2010 21:54
#10
Napisano 17.10.2010 00:40
#11
Napisano 17.10.2010 09:39
#12
Napisano 17.10.2010 14:49
Yyy chba zrobilem.Wszedlem na proserver.do Php by amdin.potem baza danych .wybralem forum.wziome eksport i zapisal m sie na komputer plik ultradia_forum.sql tak to mialo wyglodac?Bo so maly ten plik wazy 1.1 mb
Dodano 17 październik 2010 - 20:28:
I jeszcze pytanie do bazy FTp nowego servera wkleilem addons i server nie dziala jaka moze byc przyczyna?
Dodano 18 październik 2010 - 18:03:
halo
Użytkownik marcin325 edytował ten post 17.10.2010 15:02
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych


Dodatki SourceMod



Temat jest zamknięty









