Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie

Witam Witam


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Sevecio

    Zaawansowany

  • Użytkownik

Reputacja: 6
Nowy

  • Postów:125
  • GG:
  • Lokalizacja:Bełchatów
Offline

Napisano 21.10.2008 19:31

Witam wszystkich!
Na forum zarejestrowalem sie dawno ale tylko po to by zadawac pytania :D
Dopiero teraz wziela mnie magia pluginów i zaczolem sie uczyc :P
Mam nadzieje ze na forum wystawie juz neidlugo moj 1 plugin (to niedlugo to mzoe jszcze troche trwac)
  • +
  • -
  • 0

#2 baku

    [M]anchester[U]nited

  • Przyjaciel

Reputacja: 455
Wszechobecny

  • Postów:1 054
  • Steam:steam
  • Imię:Rafał
  • Lokalizacja:Polska
Offline

Napisano 21.10.2008 19:33

Siema ..
  • +
  • -
  • 0

#3 zer0.

    Godlike

  • Przyjaciel

Reputacja: 429
Wszechobecny

  • Postów:2 116
  • Steam:steam
  • Lokalizacja:Kw
Offline

Napisano 22.10.2008 08:01

Cze .
  • +
  • -
  • 0

#4 MafiaDL

    Naj-Najstarszy Moderator

  • Przyjaciel

Reputacja: 561
Wszechwiedzący

  • Postów:3 492
  • GG:
  • Imię:Łukasz
  • Lokalizacja:Warsaw
Offline

Napisano 22.10.2008 08:35

Ema xP
  • +
  • -
  • 0

#5 Abes Mapper

    Repulsion Gel

  • Przyjaciel

Reputacja: 2 017
Godlike

  • Postów:7 356
  • Steam:steam
  • Imię:Sebastian
  • Lokalizacja:Sulejówek
Offline

Napisano 22.10.2008 20:52

SiEmAnK0 ^^
  • +
  • -
  • 0

#6 Szakal

    Wszechwidzący

  • Użytkownik

Reputacja: 51
Pomocny

  • Postów:274
  • GG:
  • Lokalizacja:Płock
Offline

Napisano 22.10.2008 20:53

Siemano :***:
  • +
  • -
  • 0

#7 Gabik

    Pomocny

  • Użytkownik

Reputacja: 47
Pomocny

  • Postów:61
  • GG:
  • Lokalizacja:Łódzkie
Offline

Napisano 25.10.2008 17:36

Siemka :D
  • +
  • -
  • 0
Chcesz mieć swój własny serwer ale nie wiesz jak się do tego zabrać? Nie masz pojęcia o Amx Mod x ? Pomogę Ci w zarządzaniu serwerem jego konfiguracja i innymi sprawami. Kontakt: www.gabik.dsko.webd.pl GG:576606

#8 Gość__*

  • Gość

Reputacja: 0

Offline

Napisano 25.10.2008 17:58

Cześć.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych