Na forum zarejestrowalem sie dawno ale tylko po to by zadawac pytania
Dopiero teraz wziela mnie magia pluginów i zaczolem sie uczyc
Mam nadzieje ze na forum wystawie juz neidlugo moj 1 plugin (to niedlugo to mzoe jszcze troche trwac)
Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
|
Napisano 21.10.2008 19:31
Napisano 21.10.2008 19:33
Napisano 22.10.2008 08:01
Napisano 22.10.2008 08:35
Napisano 22.10.2008 20:52
Napisano 22.10.2008 20:53
Napisano 25.10.2008 17:36
Napisano 25.10.2008 17:58
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych