Poszukuje modu [SportMod]. Posiada ktos takie cudo ?
Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X
Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
|
Guest Message by DevFuse
Pewno pytanie.
Temat rozp. MenTo(S), 04.10.2010 14:46
5 odpowiedzi w tym temacie
#1
Napisano 04.10.2010 14:46
Witam.
Poszukuje modu [SportMod]. Posiada ktos takie cudo ?
Poszukuje modu [SportMod]. Posiada ktos takie cudo ?
#2
Napisano 04.10.2010 15:06
https://forums.allie...ead.php?t=41447 Główny MOD
[SoccerJam] Statystyki Piłki - Nieoficjalny polski support AMX Mod X Statystyka
a tu z AMXX.PL ale komuś się nie chciało aż tyle spolszczać
#3
Napisano 04.10.2010 15:11
Jest to połączenie sportowych modów:
Death Race
Plugin jest podobny do deathrun'a. Należy w nim dojść do mety i nacisnąć przycisk. Po drodze gracz spotyka skrzynki z bonusami, dzięki którym można zabić CT lub pomóc sobie by wygrać.
Death race-Chodzi tu oto aby jako pierwszym dojść do końca mapy,przy okazji zbierając skrzynki "wspomagacze"
są dwa rodzaje skrzynek : Dobre (dające dobre efekty) oraz złe (dajce złe efekty)
(sam lubię narkotyki one rządzą zajefajnie się chodzi
)
Zabrania się blokowania wyjść i wchodzenia na innych ct
Death Run
To chyba każdy zna
w drużynie jest 1 terrorysta oraz reszta ludzi Anty terrorystów
ct musi przejść mape a tt musi Włączać pułapki i do tego niedopuścić
Zabrania się grania dalej jeśli się spadło i się przeżyło
Voley ball
Najnowszy mod polegający na grze w siatkówke
jedna osoba dostaje piłke i musi ją odbić jeśli nie odbije całą drużyna ginie.
Surf mod
Mod polega na serfowaniu po skośnych ściankach i zabicie wszystkich przeciwników
Zabrania sie zabijania z respa w pomieszczeniu z bronią oraz pomieszczeniu mario room czyli tam gdzie sie kupuje
Soccerjam
Mod polegajacy na grze w piłke są dwie drużyny aby strzelić gola trzeba mieć power play 3 lvl . Aby kupić ulepszenia wciśnij Q ,Aby podkrecić piłke naciśnij z,x
wygrywa drużyna która strzeli najwiecej goli
BoX mod
Mod polegający na boksowaniu każdy walczy razem (mały haos)
Fajna gra
Zbijak
mapy z dopiską he
chodzi o zbicie przeciwnika granatem w kształcie piłki która wybucha bezgłośnie po uderzeniu w przeciwnika
Death Race
Plugin jest podobny do deathrun'a. Należy w nim dojść do mety i nacisnąć przycisk. Po drodze gracz spotyka skrzynki z bonusami, dzięki którym można zabić CT lub pomóc sobie by wygrać.
Death race-Chodzi tu oto aby jako pierwszym dojść do końca mapy,przy okazji zbierając skrzynki "wspomagacze"
są dwa rodzaje skrzynek : Dobre (dające dobre efekty) oraz złe (dajce złe efekty)
(sam lubię narkotyki one rządzą zajefajnie się chodzi
Zabrania się blokowania wyjść i wchodzenia na innych ct
Death Run
To chyba każdy zna
w drużynie jest 1 terrorysta oraz reszta ludzi Anty terrorystów
ct musi przejść mape a tt musi Włączać pułapki i do tego niedopuścić
Zabrania się grania dalej jeśli się spadło i się przeżyło
Voley ball
Najnowszy mod polegający na grze w siatkówke
jedna osoba dostaje piłke i musi ją odbić jeśli nie odbije całą drużyna ginie.
Surf mod
Mod polega na serfowaniu po skośnych ściankach i zabicie wszystkich przeciwników
Zabrania sie zabijania z respa w pomieszczeniu z bronią oraz pomieszczeniu mario room czyli tam gdzie sie kupuje
Soccerjam
Mod polegajacy na grze w piłke są dwie drużyny aby strzelić gola trzeba mieć power play 3 lvl . Aby kupić ulepszenia wciśnij Q ,Aby podkrecić piłke naciśnij z,x
wygrywa drużyna która strzeli najwiecej goli
BoX mod
Mod polegający na boksowaniu każdy walczy razem (mały haos)
Fajna gra
Zbijak
mapy z dopiską he
chodzi o zbicie przeciwnika granatem w kształcie piłki która wybucha bezgłośnie po uderzeniu w przeciwnika
#4
Napisano 04.10.2010 15:15
Bądź zrób sobie taką paczuszkę tych modów tylko nie wiem ile twój serwer pociągnie na tym SportModzie
#5
Napisano 04.10.2010 15:19
Jak by mi sie chcialo to bym nie pisal tego tematu
#6
Napisano 04.10.2010 15:52
Wiadomość wygenerowana automatycznie
Ten temat został zamknięty przez moderatora.
Powód: Jak by mi się chciało to bym ci dał
Jeśli się z tym nie zgadzasz,
raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami,
Zespół AMXX.PL
Ten temat został zamknięty przez moderatora.
Powód: Jak by mi się chciało to bym ci dał
Jeśli się z tym nie zgadzasz,
raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.Z pozdrowieniami,
Zespół AMXX.PL
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych


Dodatki SourceMod



Temat jest zamknięty









