Poszukuje komedy na zwiekszenie expa na Call of Duty Mod.
np exp za pake i za fraga.
Prossze o pomoc
Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
|
Napisano 03.10.2010 09:16
Napisano 03.10.2010 09:22
Siema!
Poszukuje komedy na zwiekszenie expa na Call of Duty Mod.
np exp za pake i za fraga.
Prossze o pomoc
cod_killxp
cod_bombxp
cod_hsexp
cod_winxp
Użytkownik fuuuuu! edytował ten post 03.10.2010 09:22
Napisano 03.10.2010 09:24
Użytkownik Szyfrant edytował ten post 03.10.2010 10:02
Napisano 03.10.2010 10:19
Napisano 03.10.2010 10:34
Napisano 05.10.2010 14:46
Znany jako oeN.
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych