Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X
Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
|
AMXSSbanmenu Problem
#1
Napisano 18.09.2010 19:50
Dodano 19 wrzesień 2010 - 13:47:
Odświeżam
#2
Napisano 19.09.2010 12:50
#3
Napisano 19.09.2010 12:55
#4
Napisano 19.09.2010 12:57
#5
Napisano 19.09.2010 13:05
Dodano 19 wrzesień 2010 - 21:13:
Odświeżam
#6
Napisano 19.09.2010 21:11
Zmieniałeś to w sma?
Zmień to na 1
Jeśli kożystaż z GM 1.3 albo 6.0.X
wejdz w amxbans.cfg i ustaw amxbans_use_newbancmd na 0
// Wybierz styl banowanie
// 1 (nowy): amx_ban <SteamID lub nick lub #authid lub IP> <Czas w minutach> <Powód>
// 0 (stary): amx_ban <czas w minutach> <SteamID albo Nick albo #authid albo IP> <Powód>
amxbans_use_newbancmd 0
#7
Napisano 20.09.2010 20:20
Dodano 21 wrzesień 2010 - 18:09:
Odświeżam
Dodano 22 wrzesień 2010 - 18:55:
ref
Użytkownicy przeglądający ten temat: 1
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych


Dodatki SourceMod



Temat jest zamknięty










