Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie

YoYoYo


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 Pro^Shot

    Nowy

  • Użytkownik

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:5
  • GG:
  • Lokalizacja:sa czity?
Offline

Napisano 15.10.2008 05:34

Elo wszystkim mam na imie Przemo gram w cs od roku cinko ale skill dobry nawet mam steam i swoj serwer znam amx na 15% :) zainstalowalem chyba z 40 pluginów a z 2 dzialaja :P.Pozdro All
  • +
  • -
  • 0

#2 c#uDy.

    Początkujący

  • Użytkownik

Reputacja: 3
Nowy

  • Postów:19
  • GG:
  • Lokalizacja:Gdynia
Offline

Napisano 15.10.2008 11:56

przemo , smieszne imie , pierwszy raz takie słysze :o ,
siemasz
  • +
  • -
  • 0

#3 Pro^Shot

    Nowy

  • Autor tematu
  • Użytkownik

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:5
  • GG:
  • Lokalizacja:sa czity?
Offline

Napisano 15.10.2008 12:11

xD Przemo = Przemek :P
  • +
  • -
  • 0

#4 Abes Mapper

    Repulsion Gel

  • Przyjaciel

Reputacja: 2 017
Godlike

  • Postów:7 356
  • Steam:steam
  • Imię:Sebastian
  • Lokalizacja:Sulejówek
Offline

Napisano 15.10.2008 14:38

SieEeEeEeEmanko ;)
  • +
  • -
  • 0

#5 baku

    [M]anchester[U]nited

  • Przyjaciel

Reputacja: 455
Wszechobecny

  • Postów:1 054
  • Steam:steam
  • Imię:Rafał
  • Lokalizacja:Polska
Offline

Napisano 15.10.2008 14:47

Siema .
  • +
  • -
  • 0

#6 MafiaDL

    Naj-Najstarszy Moderator

  • Przyjaciel

Reputacja: 561
Wszechwiedzący

  • Postów:3 492
  • GG:
  • Imię:Łukasz
  • Lokalizacja:Warsaw
Offline

Napisano 15.10.2008 14:59

hiho :-)
  • +
  • -
  • 0

#7 zer0.

    Godlike

  • Przyjaciel

Reputacja: 429
Wszechobecny

  • Postów:2 116
  • Steam:steam
  • Lokalizacja:Kw
Offline

Napisano 15.10.2008 18:28

Siema.
  • +
  • -
  • 0

#8 caLV1NNNN

    Nowy

  • Użytkownik

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:6
  • GG:
  • Lokalizacja:Chełmża
Offline

Napisano 17.10.2008 13:19

Siemanko :D
  • +
  • -
  • 0

#9 Gość__*

  • Gość

Reputacja: 0

Offline

Napisano 17.10.2008 13:54

Cześć :cwaniak:




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych