Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie

Zażalenie na kopiowanieZażalenie na R3X'a


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 Raptiler

    Życzliwy

  • Użytkownik

Reputacja: 2
Nowy

  • Postów:34
  • Lokalizacja:L-wo
Offline

Napisano 30.08.2010 20:44

Otóż słychać już że bardzo dobrze znany już R3X i troche mniej znany Pavulon , pracują dla nie jakiego rzulfa nad nowym pluginem "ExpModem Easy Block" ma to być zupełna nowość :o jednakże jest to dokładna kopia napisanego przeze mnie rok temu pluginu "Easy Block Exp Mod" . Dlaczego składam tu zażalenie otóz nie mam z panami wyżej kontaktu.. dlaczego uważam że to będzie wręcz identyczna kopia? Więc tu chodzi mi głównie o Identyczne skile -.- nie stać was na własne pomysły? wymyślcie coś swojego własne pomysły mile widziane.. ( no sory, zmieniliscie tylko nazwe ze "stalowa głowa" na kask -.- ). A oto lista skopiowanych skili..
1.Życie // copyied
2.Armor // copyied
3.Kask // tu zmiana nazwy < wow > // oprocz nazwy tez copyied
4.Wzmocnienie. // copyied
5.Granat HE // copyied
6.odrodzenie // copyied
7.Super Grenade // copyied
8.Skok // copyied
9.Marihuana // copyied
10. Dodatkowe obrazenia // copyied
11. Bonus XP // copyied
12. Ciche Kroki // copyied
13. Pistolety // copyied
14. Karabiny .// copyied
15. Absorbacja Mocy // -- GRATULUJE TO pierwszy POMYSŁ na który sami wpadliście
Wszystko to można zobaczyć na stronie steamowej rzulfa TUTAJ
Exp mod który ja posiadam i który został napisany przeze mnie i pcheLe, tylko i wyłącznie dla sieci 4Fragers istnieje już od roku i nie kopiowaliśmy pomysłów z innych.
Proszę bardzo jeśli nie stać was na własny pomysł na rozwinięcie serwera kopiujcie dalej.. Nie zapomnijcie aby exp wymagany na "X" poziom też był taki sam jak u nas..
Pzdro mam nadzieje że wpadniecie na coś własnego i że wasze pomysły też okarzą się dobra oraz że ten temat nie zostanie usunięty za 5 minut...
  • +
  • -
  • 0

#2 hardbot

    Banned

  • Zbanowany

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:3 049
Offline

Napisano 30.08.2010 20:48

a skąd my mamy pewność że to ty w ogóle pisałeś ten MOD o-O
I skąd wiesz że R3X i Pavulon coś robią ? Co to ma znaczyć dla jakiegoś RZULFA o_O

#3 Raptiler

    Życzliwy

  • Autor tematu
  • Użytkownik

Reputacja: 2
Nowy

  • Postów:34
  • Lokalizacja:L-wo
Offline

Napisano 30.08.2010 21:00

wszystko jest na jego stronie steamowej tutaj
a tu daje jeszcze screeny .. tutaj macie screeny .. http://img521.images...hp?g=rzulf4.jpg

a skąd my mamy pewność że to ty w ogóle pisałeś ten MOD o-O


Bo na serwerze jest informacja kto go napisał i mam sma a dowodem na to że istnieje już rok jest 10 000 zapisanych uzytkownikow w bazie danych :o

Użytkownik Raptiler edytował ten post 30.08.2010 21:11

  • +
  • -
  • 0

#4 R3X

    Godlike

  • Przyjaciel

Reputacja: 2 987
Godlike

  • Postów:4 248
  • Lokalizacja:Nie
Offline

Napisano 30.08.2010 21:31

Jedyny fakt w pierwszym poście to, że pracuję nad XP Modem dla rzulfiowego serwera. A reszta? Pierwszych kilka opcji posiada zerową unikatowość, a reszta nie jest obecna w tym modzie, nad którym pracuję, to się pytam: o co całe zamieszanie?

Poza tym ja jestem programistą, dostałem listę co mam zrobić i piszę, nie interesują mnie zatargi między konkurentami. A Pavulon chyba nie ma z tym nic wspólnego.
  • +
  • -
  • 0

#5 rzulf

    Początkujący

  • Użytkownik

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:17
  • Lokalizacja:Dzierżoniów
Offline

Napisano 30.08.2010 22:06

Dobre sobie. Nie ma to jak napisać o błahostkach na stronie, która nie ma z tym nic wspólnego. Brawo ! Po pierwsze to było tylko by poddenerwować szanowną administrację 4F, co nie znaczy że musisz żalić się na publicznych forach. Jeżeli na prawdę było Ci tak źle, trzeba było napisać ^^. Po drugie przeczytaj sobie aktualne ogłoszenie i proszę Cię nie mieszaj w to osób trzecich bo one nie mają nawet ochoty tego słuchać. A po trzecie jest to sprawa prywatna, jeśli Ci się nie podobało trzeba było coś z tym zrobić np. Prawa Autorskie. Jeśli coś w ogóle na ten temat słyszałeś. Lecz uprzedzę Cię (o ile dobrze mi wiadomo) prawa autorskie chronią zawartość programu, w tym przypadku pluginu. Czyli chodziło o identyczność kodów co jest nie możliwe. Po czwarte co do takich głupot jak rzeczy typu: Życie, Armor - zastanów się co ty za bzdury wygadujesz jeżeli to jest jakiś odłamek kreatywności i jest to unikalna rzecz to pogratulować. Po piąte co do Wzmocnienia i Kasku, nie wiesz jakie jest działanie obydwu rzeczy to po co pisać iż jest to pochodna tego typu i jest to i wyłącznie zmieniona nazwa hmm.. ? Olśnij mnie bo jakoś do mnie nie dochodzi.
  • +
  • -
  • 0

#6 Szyfrant

    Godlike

  • Przyjaciel

Reputacja: 1 374
Godlike

  • Postów:3 072
  • Steam:steam
  • Imię:Michał
  • Lokalizacja:Sztokholm
Offline

Napisano 30.08.2010 22:25

Chętnie bym zamknął, pozdrawiam za pomysłowość autora tematu ;/
  • +
  • -
  • 0

#7 rzulf

    Początkujący

  • Użytkownik

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:17
  • Lokalizacja:Dzierżoniów
Offline

Napisano 30.08.2010 22:29

Nieprawdaż ?;> Nie ma sensu spamować w tym temacie bo już wszystko zostało rozwikłane więc czyń swoją powinność i do kosza. Bo to nie jest problem związany z Amxx o ile mi wiadomo. ;)
  • +
  • -
  • 0

#8 Raptiler

    Życzliwy

  • Autor tematu
  • Użytkownik

Reputacja: 2
Nowy

  • Postów:34
  • Lokalizacja:L-wo
Offline

Napisano 30.08.2010 22:34

rzulf owszem masz racje, zycie czy armor to nie unikaty, ale wszystko naraz ( 15 skili ) chyba coś znaczy , zreszta ja to pie***dole co wy zrobicie jak dla mnie mozecie i kopiowac ale miło by było zobaczyć u was coś kreatywnego i własnego.
  • +
  • -
  • 0

#9 R3X

    Godlike

  • Przyjaciel

Reputacja: 2 987
Godlike

  • Postów:4 248
  • Lokalizacja:Nie
Offline

Napisano 30.08.2010 22:41

Już przecież rzulf Ci napisał, że ta lista była dla picu, a prawdziwy zestaw mocy i umiejętności jest dokładnie tam gdzie podałeś - w opisie grupy steamowej serwera (screeny masz nieaktualne). Ten nowy XP nie ma zbyt wiele wspólnego z waszym i możesz spać spokojnie, nie będzie to jego kopia.
  • +
  • -
  • 0

#10 Adminek AMXX.PL

    Admin :)

  • Bot

Reputacja: 156
Profesjonalista

  • Postów:7 476
  • Lokalizacja:AMXX.PL
Offline

Napisano 30.08.2010 22:46

Wiadomość wygenerowana automatycznie


Ten temat został zamknięty przez moderatora.

Powód: Chyba już nie ma wątpliwości, jakby jednak były to nie miejsce na bójki

Jeśli się z tym nie zgadzasz, Dołączona grafika raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.


Z pozdrowieniami,
Zespół AMXX.PL




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych