Skocz do zawarto艣ci

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w wi臋kszo艣ci spo艂eczno艣ci internetowych musisz si臋 zarejestrowa膰 aby m贸c odpowiada膰 lub zak艂ada膰 nowe tematy, ale nie b贸j si臋 to jest prosty proces w kt贸rym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz si臋 do temat贸w i for, aby otrzymywa膰 automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza spo艂eczno艣ciowego
  • Stw贸rz sw贸j w艂asny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe do艣wiadczenia

Do艂膮czona grafika Do艂膮czona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdj臋cie

Przerobienie pluginu


  • Zamkni臋ty Temat jest zamkni臋ty
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 karolo_k

    Wszechpomocny

  • U偶ytkownik

Reputacja: 8
Nowy

  • Post贸w:328
  • GG:
  • Lokalizacja:Polska
Offline

Napisano 25.08.2010 15:36

Mam takie pytanie czy dalo by rade przerobi膰 http://www.cscenter.pl/pluginy_amx_mod_x/15931-hpsklep.html plugin tak 偶eby sklep dzia艂a艂 tylko dla CT. Potrzebne mi na bb a przeciesz zombie nie bedzie kupywac 150 hp jak ma 2500
  • +
  • -
  • 0

#2 camilost

    ^ BotQ - STER.owiec ^

  • Power User

Reputacja: 434
Wszechobecny

  • Post贸w:968
  • GG:
  • Steam:steam
  • Imi臋:Kamil
  • Lokalizacja:Tychy
Offline

Napisano 25.08.2010 15:50

Sprawd藕

//600post贸w ; d

Za艂膮czone pliki


U偶ytkownik camilost edytowa艂 ten post 25.08.2010 15:51

  • +
  • -
  • 0

#3 karolo_k

    Wszechpomocny

  • Autor tematu
  • U偶ytkownik

Reputacja: 8
Nowy

  • Post贸w:328
  • GG:
  • Lokalizacja:Polska
Offline

Napisano 25.08.2010 16:09

Chyba nie dzia艂a. Bra艂e艣 sma z pierwszego czy z 3 posta?
  • +
  • -
  • 0

#4 camilost

    ^ BotQ - STER.owiec ^

  • Power User

Reputacja: 434
Wszechobecny

  • Post贸w:968
  • GG:
  • Steam:steam
  • Imi臋:Kamil
  • Lokalizacja:Tychy
Offline

Napisano 25.08.2010 16:55

Z pierwszego ^^
  • +
  • -
  • 0

#5 karolo_k

    Wszechpomocny

  • Autor tematu
  • U偶ytkownik

Reputacja: 8
Nowy

  • Post贸w:328
  • GG:
  • Lokalizacja:Polska
Offline

Napisano 25.08.2010 16:58

No to wez z 3 bo w pierwszym niedzia艂a w og贸le.
  • +
  • -
  • 0

#6 camilost

    ^ BotQ - STER.owiec ^

  • Power User

Reputacja: 434
Wszechobecny

  • Post贸w:968
  • GG:
  • Steam:steam
  • Imi臋:Kamil
  • Lokalizacja:Tychy
Offline

Napisano 25.08.2010 23:27

Masz mo偶e sma z dzia艂aj膮cego? Nie dzia艂a CS.. '艜' ^^
  • +
  • -
  • 0

#7 karolo_k

    Wszechpomocny

  • Autor tematu
  • U偶ytkownik

Reputacja: 8
Nowy

  • Post贸w:328
  • GG:
  • Lokalizacja:Polska
Offline

Napisano 26.08.2010 09:32

W za艂acznikuu masz niby sma tego dzialajacego

Za艂膮czone pliki


  • +
  • -
  • 0




U偶ytkownicy przegl膮daj膮cy ten temat: 0

0 u偶ytkownik贸w, 0 go艣ci, 0 anonimowych