Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X
Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
|
Guest Message by DevFuse
Pomysl na modamodzik
Temat rozp.
pfk
, 22.08.2010 17:09
7 odpowiedzi w tym temacie
#1
Napisano 22.08.2010 17:09
Ja mam pomysl na fajnego moda..zmieszane to cos by byl z gra need for speed most wanted w tym stylu ze za zabicie przeciwnika ktory posiadalby jak spory lvl dostawalo by sie reputacje... bylaby taka blacklist w stylu top15... tylko ze w tym by bylo pokazane reputacje od najwiekszej do najmnejszej..takze za misje by sie dawalo reputacje..misja jak np w bf2 zabic 5 osob na runde itp..a co do lvl roslby od jakiegos przedzialu reputacji..a w stylu jakies dropu (itemy) itp to nie wiem nie myslalem o tym..no ale mozna dac cos ciekawego byle nie jakies sciaganae z innych modow..takie cos to by pogral
#3
Napisano 22.08.2010 22:36
Lepsze by to bylo pod kz,dr itp
Misje to by byly przejsc mape w danym czasie i za to by sie dostawalo pkt na black liste.
Misje to by byly przejsc mape w danym czasie i za to by sie dostawalo pkt na black liste.
#4
Napisano 24.08.2010 10:56
no chodzi mi o to.. ze top15 zamienic na blacklist..garales w nfs mw ? pewnie tak to wiesz o co kaman.. i zabicie dostaje sei przykladowo 100 pkt reputacji za zabicie z hs np 150...za podlozenie paki 50... i zeby nie bylo zwyklego top15 tylke te blacklist z reputacja (pkt);] i do tego jakies misje jak na bf2 za zabicie 5 na runde np 1000 pkt reputacji...o cos takeigo...
a masz moze download plugin albo mod?? prosilbym jezeli masz
a od metin2 moda to się że tak powiem odwal nie grałeś w nową wersje nie wiesz jak to wygląda
a masz moze download plugin albo mod?? prosilbym jezeli masz
#5
Napisano 24.08.2010 14:48
ej panowie
to nie pole bitwy czy cos
oba mody sa fajne
DarkGL umialbys zrobic cos takiego co ja pisalem / od ty ranku itp ? a ten metin co masz to ta najnowsza wersja co itemy sie robi na + itp..
24 sierpień 2010 - 14:50:
no nawet moze byc...kazdy by ustawil to pod swoj serwer
24 sierpień 2010 - 14:50:
Lepsze by to bylo pod kz,dr itp
Misje to by byly przejsc mape w danym czasie i za to by sie dostawalo pkt na black liste.
no nawet moze byc...kazdy by ustawil to pod swoj serwer
#6
Napisano 24.08.2010 15:10
mod powstaje po to żeby zróżnicować grę ma być jak najmniej związany z cs'em jak to ortega kiedyś napisał celujemy w to żeby mod korzystał tylko z exe cs'a a reszta idzie do pieca
DarkGL Blog - Programowanie Python , Pawn , C++ i Webdeveloping
💸 SellYourSkins.com - Łatwo sprzedaj swoje skiny do CS:GO
💸⇄🃏 Automatyczny Bot Levelowania Steam - LVLUPSteam.com
🛒Coinsy CSGOPolygon Za SMS, PSC, Przelew - CoinSell.pro
Twój Sklep CS2 - CSGOPAKA
Coinsy do CSGOPolygon, CSGO500, CSGOEmpire - CSGOLombard.com
💸 Graj w CS2 / CS 1.6 i zarabiaj - BoostProject.pro
CS2 Gambling Sites and Free Betting Codes - DreamCodes.gg
Otwieraj skrzynki i wygrywaj najlepsze skiny CS2 na SkinsProject.gg
🤑 Accept CS2 skins for online payments and donations - SkinsMoney
Płatności SMS Premium Rate oraz Direct Biling - SimPay.pl
Szukasz noclegu? Kwatery, noclegi, tanie noclegi, wakacje oferty, wczasy nad jeziorem - RuszajWPolske.pl
StreamPay.pl - Legalna platforma do dotacji dla streamerów i twórców
💸 SellYourSkins.com - Łatwo sprzedaj swoje skiny do CS:GO
💸⇄🃏 Automatyczny Bot Levelowania Steam - LVLUPSteam.com
🛒Coinsy CSGOPolygon Za SMS, PSC, Przelew - CoinSell.pro
Twój Sklep CS2 - CSGOPAKA
Coinsy do CSGOPolygon, CSGO500, CSGOEmpire - CSGOLombard.com
💸 Graj w CS2 / CS 1.6 i zarabiaj - BoostProject.pro
CS2 Gambling Sites and Free Betting Codes - DreamCodes.gg
Otwieraj skrzynki i wygrywaj najlepsze skiny CS2 na SkinsProject.gg
🤑 Accept CS2 skins for online payments and donations - SkinsMoney
Płatności SMS Premium Rate oraz Direct Biling - SimPay.pl
Szukasz noclegu? Kwatery, noclegi, tanie noclegi, wakacje oferty, wczasy nad jeziorem - RuszajWPolske.pl
StreamPay.pl - Legalna platforma do dotacji dla streamerów i twórców
#8
Napisano 02.09.2010 10:44
[warn=Pavulon]kolejne kłótnie, rozmowy o innych modach i ogólnie nie na temat nagradzane będą ostrzeżeniami
[/warn]
Użytkownicy przeglądający ten temat: 1
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych


Dodatki SourceMod



Temat jest zamknięty










