Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X
Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
|
Hit4u
#1
Napisano 07.08.2010 17:20
#2
Napisano 07.08.2010 17:23
Użytkownik Tomi edytował ten post 07.08.2010 17:23
#3
Napisano 07.08.2010 17:37
#4
Napisano 07.08.2010 17:41
#5
Napisano 07.08.2010 17:54
#6
Napisano 07.08.2010 21:42
#7
Napisano 08.08.2010 08:45
linux addons/amxmodx/dlls/amxmodx_mm_i386.so linux addons/dproto/dproto_i386.so
#8
Napisano 08.08.2010 09:07
#10
Napisano 08.08.2010 10:00
Dproto musi zadziałać, nie ingerujesz w pliki serwera, nie modyfikujesz tylko dodajesz moduł do metamoda - musi działać wszędzie.

IP: ts3.cserwerek.pl
#11
Napisano 08.08.2010 14:28
#12
Napisano 08.08.2010 19:40
jasne ze nie odpiszą bo mają kazdego w d......
pokaz amxmodx/metamod plugins.ini
To nie prawda. Już długo mam serwery z hit4u i nigdy nie miałem problemów z przedłużeniem czy ustawieniem na 2 protokoły.
Te wszystkie noobki co wypisują, że hit4u to dziadostwo to dzieci i małolaty. (Nie ujmij to tak MafiaDL, że ty jesteś małolatem).
Chodzi o tych co piszą np na forum czy na youtube filmy dają.
Napisz na steam do Administratora :
Steam Community :: ID :: TYGRYS Hit4u.net / we-s.pl
//MafiaDL
Chyba kazdy wie ze mają w d... i duzo ludzi sie skarży na nich. Materiał na yt mówi sam za siebie rozmowa z adminem tego czegoś. I bylo juz o tym na amxx.pl
Użytkownicy przeglądający ten temat: 1
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych


Dodatki SourceMod



Temat jest zamknięty










