Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie

Skarga!


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
38 odpowiedzi w tym temacie

#21 hardbot

    Banned

  • Autor tematu
  • Zbanowany

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:3 049
Offline

Napisano 07.08.2010 21:04

Jak by chociaż ta ranga była Normalna co z jej nazwy świadczy o Niższości na tym forum. Po 2 Jeśli by miała inną NAZWA i inny KOLOR to nie czepiał bym się tego
Nazwa: Wspomagacz
Jak by coś takiego się dało i Bez zablokowanych opcji to nie było teamtu a jeśli ktoś dodaje kogoś za jego plecami do jakiejś grupy o nazwie: Pokemon to sam robi z siebie Pokemona.

Użytkownik hardbot edytował ten post 07.08.2010 21:07


#22 DarkGL

    Nie oddam ciasteczka !

  • Administrator

Reputacja: 6 555
Godlike

  • Postów:11 985
  • GG:
  • Steam:steam
  • Imię:Rafał
  • Lokalizacja:Warszawa
Offline

Napisano 07.08.2010 21:19

1. przez to jego sygnaturę ledwo przeglądałem strony bo dostawałem laga jak zjeżdżałem na jego post strasznie wkurzające po za tym dłuższe wczytywanie
2. bo sobie na nią zasłużył swoim zachowaniem
3.
4.ależ gdzie . masz opcje raportuj :mellow:
5.nie rozumiem ale powiem tak pavulon to h@ jego decyzja jego świat jego kredki ;D
6. pewnie że tak ale niektórzy to debile ;F będę jak palikot nie owijam w bawełnę a to że mimo uwag nie chcą się poprawić no niestety przynajmniej trochę śmiechu jest
7.nie dostaliśmy rangi za nic :) po za tym po raz kolejny to napisze hardbot sobie zasłużył

Użytkownik DarkGL edytował ten post 07.08.2010 21:20

  • +
  • -
  • 0

#23 AmD

    aemde

  • Użytkownik

Reputacja: 71
Pomocny

  • Postów:500
  • Steam:steam
  • Imię:Dariusz
  • Lokalizacja:Częstochowa
Offline

Napisano 07.08.2010 21:20

ale zobacz też zalety tej rangi :)
Masz "Własną" range, stworzoną specjalnie dla ciebie :)

a tak mówiąc szczerze to awanturując się pogarszasz sytuacje...

Pamiętaj że słowo Root'a Jest święte! :)


(ale to już tak moim zdaniem)
  • +
  • -
  • 0

#24 Kusek

    z Wikipedii

  • Power User

Reputacja: 446
Wszechobecny

  • Postów:1 655
  • Imię:Krystian
Offline

Napisano 07.08.2010 21:28

dobra zamknijcie temat, Pav i tak ma usunąć tą rangę jutro.... więc off płacz
  • +
  • -
  • 0

#25 hardbot

    Banned

  • Autor tematu
  • Zbanowany

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:3 049
Offline

Napisano 07.08.2010 21:33

Heh to co czytam już mnie tak bawi że się po sikałem ze śmiechu.
Jeśli nie znasz znaczenia słowa Pokemon (Nazwa Pokémon jest latynizacją japońskiej nazwy „Kieszonkowe potwory”) to się nie Wyróżniaj że ty masz taką Range.
Owszem może i tylko dla mnie ta ranga jest ale dlaczego w tej randze nie mam dostępu do SYGNATURY, SB, ZMIANY NICKU. Do mnie dociera każde słowo powiesz nie rób tak to ja już wiem co wolno a co nie a nie że bez poinformowania dostałeś taką range a całe Forum naśmiewa się z ciebie bo ma Efektywniejszą range , Lepszy kolor i do tego myśli że co on to już nie jest.

Wiesz co Pavulon sam jesteś jak Kieszonkowy Potwór!

#26 zer0.

    Godlike

  • Przyjaciel

Reputacja: 429
Wszechobecny

  • Postów:2 116
  • Steam:steam
  • Lokalizacja:Kw
Offline

Napisano 07.08.2010 21:40

Heh to co czytam już mnie tak bawi że się po sikałem ze śmiechu.
Jeśli nie znasz znaczenia słowa Pokemon (Nazwa Pokémon jest latynizacją japońskiej nazwy „Kieszonkowe potwory”) to się nie Wyróżniaj że ty masz taką Range.
Owszem może i tylko dla mnie ta ranga jest ale dlaczego w tej randze nie mam dostępu do SYGNATURY, SB, ZMIANY NICKU. Do mnie dociera każde słowo powiesz nie rób tak to ja już wiem co wolno a co nie a nie że bez poinformowania dostałeś taką range a całe Forum naśmiewa się z ciebie bo ma Efektywniejszą range , Lepszy kolor i do tego myśli że co on to już nie jest.

Wiesz co Pavulon sam jesteś jak Kieszonkowy Potwór!

Dołączona grafika

z3R0 |>0oz|)R@w!@ |-|@R|)80ot@
  • +
  • -
  • 2

#27 Ortega

    mów mi Orti

  • Power User

Reputacja: 363
Wszechpomocny

  • Postów:640
  • GG:
  • Steam:steam
  • Imię:Marcin
  • Lokalizacja:Sosnowiec
Offline

Napisano 07.08.2010 21:55

Mogę też pooftopować :kwiaty: ?
Dołączona grafika

Dobra ,a teraz na poważnie. Jak wiadomo albo i nie, tak jak 90% użytkowników nie mam nic do powiedzenia w stosunku do wyższych rangą ;) Jednak chciałbym przytoczyć kilka aspektów, które można rozpatrzyć.
Pierwszą rzeczą oczywiście najbanalniejszą i myślę, że niepotrzebnie o tym wspominam jest to, że Administrator ma zawsze rację. Nie podważa się decyzji Administratora, bo w końcu tutaj on decyduje co jest słuszne, a co nie. Żeby nie wyszło, że się podlizuję bo teraz 15% czytelników tego postu tak twierdzi(albo będzie), to mogę rzec tak: Trochę nie na miejscu było blokowanie funkcji zwykłego użytkownika, tylko dlatego, że nawp... hmm nawkładał bardzo dużo obrazków do swojej sygnatury. Nie było ograniczenia to go po części usprawiedliwia, jednakże jakaś właśnie dobrze wcześniej ujęta netykieta obowiązuje, choćby dla przyjemnego czytania tematów. Hardbot, nie pisz tonem jakbyś został pokrzywdzony przez los, i chcesz sprawiedliwości na tym jakże wstrętnym, parszywym świecie. Ty tutaj jesteś od tego, żeby poprosić aby rozpatrzyć EWENTUALNOŚĆ zmiany decyzji. W sposób jaki podszedłeś do tego sam(na miejscu Pavulona) bym nawet nie był skłonny do jej zmiany. Widzę dwa rozwiązania tej sprawy, ponieważ niedługo ten temat przebije oglądalnością nawet mecze Arsenalu o.0. Pierwsza to taka, że poddajesz się, przestajesz wyzywać, obarczać cały swiat tylko nie siebie, i podchodzisz jak normalny nastolatek jak mniemam do tej decyzji z góry ustalonej. Druga to zapominamy o całej sprawie( nie wiem jak do tego ma się Pavulon i inni ), ten temat jest usuwany, a Ty robisz coś na rzecz forum, po czym piszesz ładny temat w którym jasno ale bez nakazu prosisz Administrację o zmianie decyzji. Tyle ode mnie, pozdrawiam Ortega.
  • +
  • -
  • 0

#28 MafiaDL

    Naj-Najstarszy Moderator

  • Przyjaciel

Reputacja: 561
Wszechwiedzący

  • Postów:3 492
  • GG:
  • Imię:Łukasz
  • Lokalizacja:Warsaw
Offline

Napisano 07.08.2010 22:05

hehe Hardbocik wykorzystuje luki regulaminu ^^ Nikt nie pomyślał ze są takie osoby jak Hardbot które zrobią sobie w nicku jakies dziffne znaczki greków czy rzymian... Pierwszy raz widze taką sytuacje od 2008 roku :P Już jeden ban poszedł z tego tematu :D:D bulwers dzieci nie zna granic :] (Strażak) dalej nie chce mi sie pisać bo nie mam siły po %%%%%%%
  • +
  • -
  • 0

#29 DarkGL

    Nie oddam ciasteczka !

  • Administrator

Reputacja: 6 555
Godlike

  • Postów:11 985
  • GG:
  • Steam:steam
  • Imię:Rafał
  • Lokalizacja:Warszawa
Offline

Napisano 07.08.2010 22:08

Dołączona grafika
Hardbot jest pokrzywdzony przez los gdyż natura pozbawiła go bardzo ważnej cechy samokrytyki :)
I nie obrażaj pokemonów <_<
a ja napiszę krótko zbanować go i po sprawie (moje zdanie wyrażą pewnie połowa modów i adminów ;F )

Użytkownik DarkGL edytował ten post 07.08.2010 22:08

  • +
  • -
  • 0

#30 Ortega

    mów mi Orti

  • Power User

Reputacja: 363
Wszechpomocny

  • Postów:640
  • GG:
  • Steam:steam
  • Imię:Marcin
  • Lokalizacja:Sosnowiec
Offline

Napisano 07.08.2010 22:13

@DarkGL, zbanowanie niczego nie rozwiązuje. Tylko teoretycznie, bo to tak jak zabić przestępcę bo ukradł samochód, w końcu martwy już go drugi raz nie ukradnie. Tutaj jest podobnie ale nie do końca, z reszta jakiejś wielkiej rzeczy nie zrobił żeby tak go karać, ta ranga chyba wystarczy + ładny obrazek np. różowy xD
  • +
  • -
  • 0

#31 DarkGL

    Nie oddam ciasteczka !

  • Administrator

Reputacja: 6 555
Godlike

  • Postów:11 985
  • GG:
  • Steam:steam
  • Imię:Rafał
  • Lokalizacja:Warszawa
Offline

Napisano 07.08.2010 22:31

jak offtop to offtop
Wodzu - Mistrzowie.org - Najlepsze komentarze i cięte riposty z polskich forów oraz zaskakujące skriny z innych stron


Uwaga! (dodane przez: MafiaDL)
Ja ci dam offtopa będziesz zaraz pisał temat aby skasować twoj profil jak Meastro (czy jakos tak) xD post ma byc na temat topicu :P

  • +
  • -
  • 0

#32 G[o]Q

    I'm G[o]Q

  • Przyjaciel

Reputacja: 1 344
Godlike

  • Postów:3 563
  • Steam:steam
  • Imię:Krzysiek
  • Lokalizacja:C: / program Files / Valve / Cstrike / G[o]Q.dem
Offline

Napisano 07.08.2010 23:07

w tej randze nie mam dostępu do SYGNATURY, SB, ZMIANY NICKU.


lepiej zapobiegac niz leczyc

wiec nie ustawisz sygnatury zeby cie nie kusilo
kiedys pisales ze i tak nie uzywasz sb
nie zmienisz nicku na jakis koooo(s) miczny


Dołączona grafika
  • +
  • -
  • 0
Manual ponad wszystko, konsola ponad manual :D :&

Chcesz wysłać do mnie PW ? użyj nazwy GoQ zamiast G[o]Q
Chcesz Kupić moduł płatności via Pukawka,Tserwery, Gamesol, Zabijaka do mojego sklepu? napisz PW cena to tylko 10 zł/sztuka

GG:6022845 (nie pomagam za free osobom ponizej rangi MoD) :D

#33 hardbot

    Banned

  • Autor tematu
  • Zbanowany

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:3 049
Offline

Napisano 07.08.2010 23:15

Dobra spoko nie nad używam SYGNATURY, Jak ktoś ma lacznego Kompa to co ja mu mam poradzić że go muli przy moim podpisie co ?! Niech sobie zainwestuje w kompa a nie jęczy jak bachor do postu o to ze miałem parę userbarsów w podpisie o-O (nie pomijając tego że przed tym miałem więcej (pisało wyraźnie może zawierać dowolną ilość GRAFIK)) wiec ?? O co ci DarkGL Chodzi co ?! Mogę sobie dać ile mi się podoba. Tak wyraźnie pisze. i powtórzę to jeszcze raz płaczesz jak mały Kaziu z podartym kolanem, Kup sobie lepsze części a nie jęcz!


[uwaga='KUPA']"Pisze" Kto tam pisze tam juz jest napisane o_0[/uwaga]

Użytkownik hardbot edytował ten post 07.08.2010 23:25


#34 G[o]Q

    I'm G[o]Q

  • Przyjaciel

Reputacja: 1 344
Godlike

  • Postów:3 563
  • Steam:steam
  • Imię:Krzysiek
  • Lokalizacja:C: / program Files / Valve / Cstrike / G[o]Q.dem
Offline

Napisano 07.08.2010 23:20

Darkowi chodzilo chyba o przegladanie strony na telefonie bo ja wole jednak cleancuta uzywajac mobile a te obrazki z twojej sygnaturki tylko mi wydluzaja czas ladowania
  • +
  • -
  • 0
Manual ponad wszystko, konsola ponad manual :D :&

Chcesz wysłać do mnie PW ? użyj nazwy GoQ zamiast G[o]Q
Chcesz Kupić moduł płatności via Pukawka,Tserwery, Gamesol, Zabijaka do mojego sklepu? napisz PW cena to tylko 10 zł/sztuka

GG:6022845 (nie pomagam za free osobom ponizej rangi MoD) :D

#35 hardbot

    Banned

  • Autor tematu
  • Zbanowany

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:3 049
Offline

Napisano 07.08.2010 23:24

To co ja mam ci poradzić że przeglądasz Strony na których jest w **** img'sow i ci muli to. Jeśli coś nie odpowiada zawsze jest opcja PW. Piszesz Muli mi sprzęt przez twój podpis. A ja już sobie rozkminie i mogę nawet nie mieć obrazków tylko jakiś text!

#36 G[o]Q

    I'm G[o]Q

  • Przyjaciel

Reputacja: 1 344
Godlike

  • Postów:3 563
  • Steam:steam
  • Imię:Krzysiek
  • Lokalizacja:C: / program Files / Valve / Cstrike / G[o]Q.dem
Offline

Napisano 07.08.2010 23:27

To co ja mam ci poradzić że przeglądasz Strony na których jest w **** img'sow i ci muli to.


a co ja mam poradzic ze twoje posty sa w kazdym temacie :?:
  • +
  • -
  • 0
Manual ponad wszystko, konsola ponad manual :D :&

Chcesz wysłać do mnie PW ? użyj nazwy GoQ zamiast G[o]Q
Chcesz Kupić moduł płatności via Pukawka,Tserwery, Gamesol, Zabijaka do mojego sklepu? napisz PW cena to tylko 10 zł/sztuka

GG:6022845 (nie pomagam za free osobom ponizej rangi MoD) :D

#37 hardbot

    Banned

  • Autor tematu
  • Zbanowany

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:3 049
Offline

Napisano 08.08.2010 00:13

heh od tego jestem by je pisać o-O a co twoje nie są wszędzie też :?:

Dziękuję za zmianę rangi.

#38 MafiaDL

    Naj-Najstarszy Moderator

  • Przyjaciel

Reputacja: 561
Wszechwiedzący

  • Postów:3 492
  • GG:
  • Imię:Łukasz
  • Lokalizacja:Warsaw
Offline

Napisano 08.08.2010 00:21

Nie do końca zmieniona jest bo powinna być nowa Zbanowany :D żart :D "Problem" chyba rozwiązany
  • +
  • -
  • 0

#39 Adminek AMXX.PL

    Admin :)

  • Bot

Reputacja: 156
Profesjonalista

  • Postów:7 494
  • Lokalizacja:AMXX.PL
Offline

Napisano 08.08.2010 00:22

Wiadomość wygenerowana automatycznie


Ten temat został zamknięty przez moderatora.

Powód: Teraz Hardbot zapraszam na popijawe! Z okazji ze już nie jest Pokemonem !

Jeśli się z tym nie zgadzasz, Dołączona grafika raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.


Z pozdrowieniami,
Zespół AMXX.PL




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych