Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie

Podmiana Team Menu przez serwerWymuszenie przez serwer zmiany nazw w Team Menu


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Ithilsil

    Nowy

  • Nowy

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:2
  • Lokalizacja:Sandomierz
Offline

Napisano 07.08.2010 08:53

Witam,

Mam pytanie odnośnie tego, czy istnieje możliwość wymuszenia przez serwer podmiany nazw w Team Menu (Przy wejściu na serwer). Np. Counter Terrorist na Blue Team, etc. Próbowałem więc najpierw ściągnąć plugin AMXX, który służy do podmieniania modeli i dźwięków ze standardowych na serwerowe. Planowałem podmienić pliki cstrike/titles.txt i cstrike/resource/cstrike_english.txt na własne, w których znajdują się wszystkie nazwy, także broni. Klient jednak nie ściągał tych plików tekstowych podczas wchodzenia na serwer. Czy istnieje jakaś inna droga, np. przez odpowiedni plugin AMX, lub ustawienia serwera?
  • +
  • -
  • 0

#2 Ortega

    mów mi Orti

  • Power User

Reputacja: 363
Wszechpomocny

  • Postów:640
  • GG:
  • Steam:steam
  • Imię:Marcin
  • Lokalizacja:Sosnowiec
Offline

Napisano 07.08.2010 10:12

Jeśli chcesz to zrobić dla graczy steam to praktycznie to niemożliwe, pliki te znajdują się w spakowanym archiwum konfiguracyjnym gry counter-strike.gcf Natomiast w przypadku Nonsteam można spróbować jedynie slowhacking ale jest to niezgodne z netykietą, a już tym bardziej z tutejszym regulaminem. Możesz prosić jedynie graczy NS, żeby ściągnęli pliki i je podmienili jeśli mają taką ochotę. Interesowałem się tym gdy chciałem wywołać własny obraz Sprite u gracza w HUD, ale to niestety też jest niemożliwe.
  • +
  • -
  • 0

#3 Ithilsil

    Nowy

  • Autor tematu
  • Nowy

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:2
  • Lokalizacja:Sandomierz
Offline

Napisano 07.08.2010 10:33

Rzeczywiście, te pliki zobaczyłem dopiero po wypakowaniu z archiwum *.gcf, wiedziałem, że ta próba nie będzie miała powodzenia. :-/

Hmm, widziałem plugin polski_cs.amxx, który podmienia napisy ze standardowych Fire in the Hole na polskie. Może dało by radę zrobić to samo z Team Menu? To chyba działa na tej samej zasadzie...
  • +
  • -
  • 0

#4 Ortega

    mów mi Orti

  • Power User

Reputacja: 363
Wszechpomocny

  • Postów:640
  • GG:
  • Steam:steam
  • Imię:Marcin
  • Lokalizacja:Sosnowiec
Offline

Napisano 07.08.2010 10:56

Użyj modułu Orpheu ale nie do końca jestem pewien czy da to pożądany efekt, a nawet bym był skłonny mówić, że to jest bezsensu ale nie ma chyba innej możliwości. O ile ta jest jakąkolwiek.
  • +
  • -
  • 1




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych