Skocz do zawartości

  • Zaloguj korzystając z Facebooka Zaloguj korzystając z Twittera Zaloguj przez Steam Zaloguj poprzez Google      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.

  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie

Statystyki wygasają


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Wujek

    Wszechwidzący

  • Użytkownik

Reputacja: 14
Początkujący

  • Postów:278
Offline

Napisano 24.07.2010 22:28

Witam. Otóż mam taki problem.
Po ok 2 rundach zawsze przestają pokazywać się statystyki tj. ile zadałem hp, ile mi zabrano a także końcowe rundy(najlepszy gracz etc)
Logi czyste:
Wklejka #368169 | Wklej.org
pluginy:

name version author file status
[ 1] AMXBans 5.0 YoMama/Lux & lan amxbans.amxx running
[ 2] Admin Base 1.8.2 AMXX Dev Team admin.amxx running
[ 3] Admin Commands 1.8.2 AMXX Dev Team admincmd.amxx running
[ 4] Admin Help 1.8.2 AMXX Dev Team adminhelp.amxx running
[ 5] Slots Reservation 1.8.2 AMXX Dev Team adminslots.amxx running
[ 6] Multi-Lingual System 1.8.2 AMXX Dev Team multilingual.am running
[ 7] Menus Front-End 1.8.2 AMXX Dev Team menufront.amxx running
[ 8] Commands Menu 1.8.2 AMXX Dev Team cmdmenu.amxx running
[ 9] Players Menu 1.8.2 AMXX Dev Team plmenu.amxx running
[ 10] Maps Menu 1.8.2 AMXX Dev Team mapsmenu.amxx running
[ 11] Plugin Menu 1.8.2 AMXX Dev Team pluginmenu.amxx running
[ 12] Admin Chat 1.8.0.3660 AMXX Dev Team adminchat.amxx running
[ 13] Anti Flood 1.8.2 AMXX Dev Team antiflood.amxx running
[ 14] Scrolling Message 1.8.2 AMXX Dev Team scrollmsg.amxx running

[ 15] Info. Messages 1.8.2 AMXX Dev Team imessage.amxx running
[ 16] Admin Votes 1.8.2 AMXX Dev Team adminvote.amxx running
[ 17] NextMap 1.8.2 AMXX Dev Team nextmap.amxx running
[ 18] Nextmap Chooser 4 3.41 AMX Dev & KWo mapchooser4.amx running
[ 19] TimeLeft 1.8.2 AMXX Dev Team timeleft.amxx running
[ 20] Pause Plugins 1.8.2 AMXX Dev Team pausecfg.amxx running
[ 21] Stats Configuration 1.8.2 AMXX Dev Team statscfg.amxx running
[ 22] Restrict Weapons 1.8.2 AMXX Dev Team restmenu.amxx running
[ 23] StatsX 1.8.2 AMXX Dev Team statsx.amxx running
[ 24] Team Balancer 1.8b3 Ptahhotep ptb.amxx running
[ 25] AMX SSBan 2.6 God@DorinFysiks amx_ss.amxx running
[ 26] Wycisz gracza 1.3 KaMaZZ amx_mute.amxx running
[ 27] Auto Restart vl 1.3 vato loco [GE-S] 3rr.amxx running
[ 28] Hobo AFK Manager 1.2a hoboman313 afk.amxx running
[ 29] Bad spawn preventer 1.3 beast bsp.amxx running

[ 30] Autoresponder/Advertis 0.5 MaximusBrood ad_manager.amxx running
[ 31] Radio Replacement 0.4.5 ConnorMcLeod Radio_Replaceme running
[ 32] Invisible Spectator 0.2 ConnorMcLeod spec.amxx running
[ 33] Dead Talk 1.0 Sn!ff3r dead_talk.amxx running
[ 34] Poprawne rate 1.0 Sn!ff3r poprawne_rate.a running
[ 35] Open Doors 1.0 Sn!ff3r open_doors.amxx running
[ 36] AMXX Public server rul 1.20 Priski rules_green.amx running
[ 37] Regulamin 1.0 Sru kary-regulamin. running
[ 38] Colored Flashbangs 1.0 v3x colored_flashba running
[ 39] Bomb has been defused! 1.0 xPaw BombDefSound.am running
[ 40] Admin Spectator ESP 1.3 KoST admin_spec_esp. running
[ 41] Admin Free Look 2.0


  • +
  • -
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych