←  Problemy

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

Nowa klasa "zrobiona na szaro"

Zablokowany

  • +
  • -
SSB - zdjęcie SSB 19.07.2010

Witam,
Mam problem.
Próbowałem zrobić sam, aż w końcu wziąłem gotowe sma i przerobiłem z tutoriala GoQ cd. łatwego dodawania klas.
Mianowicie:

1. Nie dodaje mi do SQL'a klasy nr 10 (dodaje ich tylko 9)
2. Gdy chcę wybrać Pudziana (dodana klasa), niestety nie mogę bo jest szary.

W czym może być problem?
SMA w załączniku

Pozdrawiam

edit:
2. już ok - do cvara nie dopisałem ;/.

A co z 1? Wie ktoś może co na to poradzić?

I znalazłem następny błąd - jeżeli mam w bazie manualnei dodaną klasę nr 10 to po prostu jak wybiorę Pudziana (nr 10) to nei zmienia mi na niego, tak samo jak nie mam w bazie klasy 10

Załączone pliki


Użytkownik SSB edytował ten post 19.07.2010 11:17
Odpowiedz

  • +
  • -
Osiedlowy Koks - zdjęcie Osiedlowy Koks 19.07.2010

Daj sma a nie amxx
Odpowiedz

  • +
  • -
SSB - zdjęcie SSB 19.07.2010

Przepraszam, wrzucałem po nazwie, ale ja niemyślący zapomniałem że S jest po A.

To już wrzucam do 1 postu.
Odpowiedz

  • +
  • -
Night90 - zdjęcie Night90 19.07.2010

register_cvar("diablo_classes", "abcdefgh")
Dodałeś tutaj i?

Jeśli nie to znajdz i dodaj
register_cvar("diablo_classes", "abcdefghi")
Odpowiedz

  • +
  • -
G[o]Q - zdjęcie G[o]Q 19.07.2010

nie tam sie cvary zmienia tylko w amxx.cfg a co do drugiego to res tabeli albo zapytanie pavulona wykonaj i jestes w domq
Odpowiedz

  • +
  • -
false - zdjęcie false 19.07.2010

noo res bazy danych albo tabeli :D
Odpowiedz

  • +
  • -
SSB - zdjęcie SSB 19.07.2010

Myślicie że nie próbowałem? Weźcie mój plugin i sprawdźcie czy działa... spróbujcie wziąć pudziana...
To pomoże ktoś? :/
Użytkownik SSB edytował ten post 19.07.2010 15:47
Odpowiedz

  • +
  • -
Osiedlowy Koks - zdjęcie Osiedlowy Koks 19.07.2010

Ja pomogę tylko poczekaj.

19 lipiec 2010 - 17:54:
Powiem Ci że dobrze robiłeś ale na drugiej stronie wybierania klas baza danych nie widzi ich.

19 lipiec 2010 - 17:55:
i jeszcze logi

L 07/19/2010 - 17:53:31: [AMXX] To enable debug mode, add "debug" after the plugin name in plugins.ini (without quotes).
L 07/19/2010 - 17:53:31: [AMXX] Run time error 4 (plugin "dbmod_5.9la.amxx") - debug not enabled!
L 07/19/2010 - 17:53:30: [AMXX] To enable debug mode, add "debug" after the plugin name in plugins.ini (without quotes).
L 07/19/2010 - 17:53:30: [AMXX] Run time error 4 (plugin "dbmod_5.9la.amxx") - debug not enabled!
L 07/19/2010 - 17:53:29: [AMXX] To enable debug mode, add "debug" after the plugin name in plugins.ini (without quotes).
L 07/19/2010 - 17:53:29: [AMXX] Run time error 4 (plugin "dbmod_5.9la.amxx") - debug not enabled!

Odpowiedz

master245 - zdjęcie master245 19.07.2010

jestem na kom ale wejdz w sma i znajdz menu do wyboru klas i tam bedzie takie cos ze 9 czy 10 i zmien to na 1 wyzej. No zapomnialem heh to jest tak jak dodajesz klase wg pavulona to co trzeba zmíenic kilka razy ktos wie niech mu powie a jak nie to w piatek będę w domu
Odpowiedz

  • +
  • -
SSB - zdjęcie SSB 19.07.2010

@up robiłem to z menu by GoQ.
Odpowiedz

master245 - zdjęcie master245 19.07.2010

ale ja wiem tylko w poradniku pavulona jest tam zeby zmienic cos 4 razy i to blokuje ta 10 klase w tym menu

19 lipiec 2010 - 18:30:
w 1 pkt poradnika zmajdz new flags[10] i zamien na new flags[11] powinno dzialac

19 lipiec 2010 - 18:43:
dziala?
Odpowiedz

  • +
  • -
SSB - zdjęcie SSB 19.07.2010

Zrobiłęm wg tego
Dodanie 1 klasy do 8 klas na 1 stronie - Nieoficjalny polski support AMX Mod X
ale teraz nie wiem jak zrobić menu na 2 menu
Odpowiedz

  • +
  • -
Onyke - zdjęcie Onyke 19.07.2010

Usun klase z 1 menu ktora dodales do 1 menu i dodaj tam klawisz 9. Dalej
Jak dodac nowe menu masz poradnik na forum ;]

@down
Moze jutro Ci to zrobie bo dzisiaj juz mi sie nie chce ^D^
Użytkownik 0nYk3 edytował ten post 19.07.2010 20:02
Odpowiedz

  • +
  • -
SSB - zdjęcie SSB 19.07.2010

Czyli na gotowca nie mam co liczyć?
Odpowiedz
Zablokowany