Nowa klasa "zrobiona na szaro"
SSB
19.07.2010
Witam,
Mam problem.
Próbowałem zrobić sam, aż w końcu wziąłem gotowe sma i przerobiłem z tutoriala GoQ cd. łatwego dodawania klas.
Mianowicie:
1. Nie dodaje mi do SQL'a klasy nr 10 (dodaje ich tylko 9)
2. Gdy chcę wybrać Pudziana (dodana klasa), niestety nie mogę bo jest szary.
W czym może być problem?
SMA w załączniku
Pozdrawiam
edit:
2. już ok - do cvara nie dopisałem ;/.
A co z 1? Wie ktoś może co na to poradzić?
I znalazłem następny błąd - jeżeli mam w bazie manualnei dodaną klasę nr 10 to po prostu jak wybiorę Pudziana (nr 10) to nei zmienia mi na niego, tak samo jak nie mam w bazie klasy 10
Użytkownik SSB edytował ten post 19.07.2010 11:17
Mam problem.
Próbowałem zrobić sam, aż w końcu wziąłem gotowe sma i przerobiłem z tutoriala GoQ cd. łatwego dodawania klas.
Mianowicie:
1. Nie dodaje mi do SQL'a klasy nr 10 (dodaje ich tylko 9)
2. Gdy chcę wybrać Pudziana (dodana klasa), niestety nie mogę bo jest szary.
W czym może być problem?
SMA w załączniku
Pozdrawiam
edit:
2. już ok - do cvara nie dopisałem ;/.
A co z 1? Wie ktoś może co na to poradzić?
I znalazłem następny błąd - jeżeli mam w bazie manualnei dodaną klasę nr 10 to po prostu jak wybiorę Pudziana (nr 10) to nei zmienia mi na niego, tak samo jak nie mam w bazie klasy 10
Załączone pliki
Użytkownik SSB edytował ten post 19.07.2010 11:17
SSB
19.07.2010
Przepraszam, wrzucałem po nazwie, ale ja niemyślący zapomniałem że S jest po A.
To już wrzucam do 1 postu.
To już wrzucam do 1 postu.
Night90
19.07.2010
register_cvar("diablo_classes", "abcdefgh")
Dodałeś tutaj i?Jeśli nie to znajdz i dodaj
register_cvar("diablo_classes", "abcdefghi")
G[o]Q
19.07.2010
nie tam sie cvary zmienia tylko w amxx.cfg a co do drugiego to res tabeli albo zapytanie pavulona wykonaj i jestes w domq
SSB
19.07.2010
Myślicie że nie próbowałem? Weźcie mój plugin i sprawdźcie czy działa... spróbujcie wziąć pudziana...
To pomoże ktoś?
Użytkownik SSB edytował ten post 19.07.2010 15:47
To pomoże ktoś?
Użytkownik SSB edytował ten post 19.07.2010 15:47
Osiedlowy Koks
19.07.2010
Ja pomogę tylko poczekaj.
19 lipiec 2010 - 17:54:
Powiem Ci że dobrze robiłeś ale na drugiej stronie wybierania klas baza danych nie widzi ich.
19 lipiec 2010 - 17:55:
i jeszcze logi
19 lipiec 2010 - 17:54:
Powiem Ci że dobrze robiłeś ale na drugiej stronie wybierania klas baza danych nie widzi ich.
19 lipiec 2010 - 17:55:
i jeszcze logi
L 07/19/2010 - 17:53:31: [AMXX] To enable debug mode, add "debug" after the plugin name in plugins.ini (without quotes).
L 07/19/2010 - 17:53:31: [AMXX] Run time error 4 (plugin "dbmod_5.9la.amxx") - debug not enabled!
L 07/19/2010 - 17:53:30: [AMXX] To enable debug mode, add "debug" after the plugin name in plugins.ini (without quotes).
L 07/19/2010 - 17:53:30: [AMXX] Run time error 4 (plugin "dbmod_5.9la.amxx") - debug not enabled!
L 07/19/2010 - 17:53:29: [AMXX] To enable debug mode, add "debug" after the plugin name in plugins.ini (without quotes).
L 07/19/2010 - 17:53:29: [AMXX] Run time error 4 (plugin "dbmod_5.9la.amxx") - debug not enabled!
master245
19.07.2010
jestem na kom ale wejdz w sma i znajdz menu do wyboru klas i tam bedzie takie cos ze 9 czy 10 i zmien to na 1 wyzej. No zapomnialem heh to jest tak jak dodajesz klase wg pavulona to co trzeba zmíenic kilka razy ktos wie niech mu powie a jak nie to w piatek będę w domu
master245
19.07.2010
ale ja wiem tylko w poradniku pavulona jest tam zeby zmienic cos 4 razy i to blokuje ta 10 klase w tym menu
19 lipiec 2010 - 18:30:
w 1 pkt poradnika zmajdz new flags[10] i zamien na new flags[11] powinno dzialac
19 lipiec 2010 - 18:43:
dziala?
19 lipiec 2010 - 18:30:
w 1 pkt poradnika zmajdz new flags[10] i zamien na new flags[11] powinno dzialac
19 lipiec 2010 - 18:43:
dziala?
SSB
19.07.2010
Zrobiłęm wg tego
Dodanie 1 klasy do 8 klas na 1 stronie - Nieoficjalny polski support AMX Mod X
ale teraz nie wiem jak zrobić menu na 2 menu
Dodanie 1 klasy do 8 klas na 1 stronie - Nieoficjalny polski support AMX Mod X
ale teraz nie wiem jak zrobić menu na 2 menu
Onyke
19.07.2010
Usun klase z 1 menu ktora dodales do 1 menu i dodaj tam klawisz 9. Dalej
Jak dodac nowe menu masz poradnik na forum ;]
@down
Moze jutro Ci to zrobie bo dzisiaj juz mi sie nie chce
Użytkownik 0nYk3 edytował ten post 19.07.2010 20:02
Jak dodac nowe menu masz poradnik na forum ;]
@down
Moze jutro Ci to zrobie bo dzisiaj juz mi sie nie chce
Użytkownik 0nYk3 edytował ten post 19.07.2010 20:02






