Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X
Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
|
Guest Message by DevFuse
Ninja zbugowana
Temat rozp.
STRAZAK
, 18.07.2010 11:05
6 odpowiedzi w tym temacie
#1
Napisano 18.07.2010 11:05
Siema.
Dzisiaj wchodzę na serwer pierwszy raz od jakiś 2 tygodni. No i mam pewien problem. Mówię ludzie grać ninją to sobie na niej pogram. Wszystko dobrze, ale nagle zacząłem się bawić nożem, a tu dziwna niespodzianki mogę strzelać na ninji jak mam nóż! Jak to naprawić?
Dzisiaj wchodzę na serwer pierwszy raz od jakiś 2 tygodni. No i mam pewien problem. Mówię ludzie grać ninją to sobie na niej pogram. Wszystko dobrze, ale nagle zacząłem się bawić nożem, a tu dziwna niespodzianki mogę strzelać na ninji jak mam nóż! Jak to naprawić?
#2
Napisano 18.07.2010 12:42
Mieszałeś coś w sprawach ninji? Dodawałeś coś jej? Zmieniałeś moce?
#3
Napisano 18.07.2010 13:33
O to chodzi że się na tym nie znam i zmieniłem tylko to żeby działały skoki u palladyna i nic więcej.
#4
Napisano 18.07.2010 15:59
niech zgadne, byla to mapa aim_ badz fy_ ? gdzie ninja zbyt szybko podnosi bron ktora pod nim lezy.
Użytkownik patryk1345 edytował ten post 18.07.2010 15:59
#5
Napisano 18.07.2010 16:45
Była to mapa de_eldorado albo de_weestwod
#6
Napisano 18.07.2010 19:36
Była to mapa de_eldorado albo de_weestwod
hmm tez tak kiedyś miałem ale wziąłem nie przejmowałem się tym bo tylko ja na serwie miałem ten bug. i samo sie naprawilo ;d
#7
Napisano 18.07.2010 19:56
Można zamknąć. Musiałem przeinstalowac cały serwer. Zawieszał się itp.
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych


Dodatki SourceMod



Temat jest zamknięty









