Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X
Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
|
Guest Message by DevFuse
Paru pluginów
Temat rozp. _Marcin, 03.06.2010 15:43
8 odpowiedzi w tym temacie
#1
Napisano 03.06.2010 15:43
1. Na sayu na początku każdej rundy pojawia się Gracz "który prowadzi" Ma najwięcej fragów
2. Za hs-a więcej fragów
3. Po zabiciu z kosy odgrywa jakiś dźwięk
@Edit
http://amxx.pl/uploa...84689-U2057.jpg
Kolor na hudzie taki
2. plugin który wyświetla najlepszego gracza
2. Za hs-a więcej fragów
3. Po zabiciu z kosy odgrywa jakiś dźwięk
@Edit
http://amxx.pl/uploa...84689-U2057.jpg
Kolor na hudzie taki
2. plugin który wyświetla najlepszego gracza
#3
Napisano 03.06.2010 16:17
3. Chodzi ci o to "Dziabnął mnie widziałeś..." Jak tak to jest w miscstats to jest...
#4
Napisano 03.06.2010 18:07
Dopisuję się również z prośbą o te pluginy
#5
Napisano 03.06.2010 18:08
Doszły 2 pluginy.
#6
Napisano 03.06.2010 20:07
Za HS wiecej fragow to plugin Vampire.amxx, nie wiem czy jest dostepny na tym forum wiec jesli go nie znajdziesz w szukajce to wpisz w googlach a na pewno znajdziesz.
#7
Napisano 03.06.2010 20:54
1. Alternatywa: (ale to pokazuje gracza rundy)
/* Plugin generated by AMXX-Studio */
#include <amxmodx>
#include <amxmisc>
#include <csx>
#define PLUGIN "Nowy Plugin"
#define VERSION "1.0"
#define AUTHOR "Sn!ff3r"
public plugin_init() {
register_plugin(PLUGIN, VERSION, AUTHOR)
register_logevent("round_end", 2, "1=Round_End");
}
public round_end()
{
static stats[8], bodyhits[8], players[32], bestscore = 0, bestplayer, besths, num, i
get_players(players, num, "h")
for(i = 0; i <= num; i++)
{
get_user_rstats(players[i], stats, bodyhits)
if(stats[0] > bestscore)
{
bestscore = stats[0]
bestplayer = players[i]
besths = stats[2]
}
}
if(is_user_connected(bestplayer))
{
static name[33]
get_user_name(bestplayer, name, 32)
client_print(0, print_chat, "*** Najlepszym graczem rundy jest %s! ***", name)
client_print(0, print_chat, "*** Zabil %d graczy, w tym %d headshot'ow ***", bestscore, besths)
}
else
{
client_print(0, print_chat, "*** Brak najlepszego gracza rundy... ***")
}
}
Użytkownik Szyfrant edytował ten post 03.06.2010 20:55
#8
Napisano 03.06.2010 21:15
1. Myślę, że to może się przydaćhttp://amxx.pl/bf2-medals-t25969.html tylko, że to pokazuje 3 najlepszych
#9
Napisano 03.06.2010 22:20
!cex!
Dobrzeee
Nie wiem czy będzie działać ale sprawdz
I to chyba pod koniec mapy
Dobrzeee
#include <amxmodx>
#include <amxmisc>
#define PLUGIN "Bf2 Medals"
#define VERSION "1.0"
#define AUTHOR "pRED*"
new gmsgSayText;
public plugin_init() {
register_plugin(PLUGIN, VERSION, AUTHOR);
register_message(SVC_INTERMISSION, "Message_Intermission");
gmsgSayText = get_user_msgid("SayText");
}
public Message_Intermission(){
set_task(0.1, "award_check");
}
public award_check()
{
//Run on SVC_INTERMISSION (Map change)
//Find the top three Fragging players and award them with a star
new players[32], num;
get_players(players, num, "h");
new tempfrags, id;
new swapfrags, swapid;
new starfrags[3]; //0 - Bronze / 1 - Silver / 2 - Gold
new starid[3];
for (new i = 0; i < num; i++)
{
id = players[i];
tempfrags = get_user_frags(id);
if ( tempfrags > starfrags[2] )
{
swapfrags = starfrags[2];
swapid = starid[2];
starfrags[2] = tempfrags;
starid[2] = id;
starfrags[1] = swapfrags;
starid[1] = swapid;
}
}
//save_badges(id);
new name[32];
new winner = starid[2];
if ( !winner )
return;
new line[100];
line[0] = 0x04;
formatex(line[1], 98, "Gratulacje dla Zwyciezcy!");
ShowColorMessage(starid[2], MSG_BROADCAST, line);
line[0] = 0x04;
formatex(line[1], 98, "%s - Najlepszy gracz - %i Zabojstw - NAJLEPSZY", name, starfrags[2]);
ShowColorMessage(starid[2], MSG_BROADCAST, line);
}
ShowColorMessage(id, type, message[])
{
message_begin(type, gmsgSayText, _, id);
write_byte(id);
write_string(message);
message_end();
}Nie wiem czy będzie działać ale sprawdz
I to chyba pod koniec mapy
Użytkownik Szyfrant edytował ten post 03.06.2010 23:10
Użytkownicy przeglądający ten temat: 1
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych


Dodatki SourceMod



Temat jest zamknięty









