Chodzi mi o plugin który przy próbie wejścia na serwer wyświetla: Trwa mecz nie jesteś zapisany, disconnect!
i pozwala wejść tylko określonym osobom. jest on stosowany w serwerach cyberareny.
Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X
Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
|
Guest Message by DevFuse
plugin z cyberareny
Temat rozp. nupek, 19.05.2010 19:03
3 odpowiedzi w tym temacie
#1
Napisano 19.05.2010 19:03
#2
Napisano 19.05.2010 19:49
To wszyscy mamy wbijac podczas jakiegos meczu na serwery tej sieci zeby sprawdzic jak on dziala albo zapisywac sie zeby grac u nich mecze ?
Opisz na jakiej zasadzie ludzie sa wpuszczani, Czy na serwerze jest haslo czy tez plugin wpuszcza tylko ludzi z odpowiednim tagiem. Jesli nawet nikt nie zrobi ci gotowego pluginu to moze ktos podpowie jakie pluginy mozesz przerabiac zeby osiagnac dany efekt.
Opisz na jakiej zasadzie ludzie sa wpuszczani, Czy na serwerze jest haslo czy tez plugin wpuszcza tylko ludzi z odpowiednim tagiem. Jesli nawet nikt nie zrobi ci gotowego pluginu to moze ktos podpowie jakie pluginy mozesz przerabiac zeby osiagnac dany efekt.
#3
Napisano 19.05.2010 20:19
Aby móc zagrać musisz kliknąć zapisz się do gry na swoim profilu w cyberarenie. Przypuszczam, że serwer wpuszcza graczy po steam id które dopisują się do pewnej puli ludzi którzy mogą grać po kliknięciu tego buttona ;]
#4
Napisano 20.05.2010 19:53
Nie sciagalem tego pluginu bo nie za bardzo mi sie go chce instalowac ale z tego co widze to sluzy on do administrowania klanowkami
Adminbot-MXX (Clan War Plugin) - By Syam - AlliedModders
Niestety nie ma go na tym forum wiec daje odnosnik
Adminbot-MXX (Clan War Plugin) - By Syam - AlliedModders
Niestety nie ma go na tym forum wiec daje odnosnik
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych


Dodatki SourceMod



Temat jest zamknięty








