Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X
Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
|
[Sprzedam] Czytnik Kart Pamięci ! Fonkel Nówka Nie Śmigana!
#1
Napisano 01.09.2008 18:23
Mam Do Sprzedania Nowióski czytnik kart . Zakupiony został w Sobote . Pudełko troszke mi sie potargalo przy otwarciu . Chce go sprzedac dlatego ze kupiłem nieodpowiedni do moich wymagań .
- Czytnik kart 3,5" do komputera PC montowany z przodu, z dodatkowymi połączeniami dla najczęsciej spotykanych urządzeń peryferyjnych
- Pasuje do kieszeni na czytnik 3,5" dyskietek, umozliwiajac łatwy dostęp od przodu komputera
- Połaczenia z interfejsami e-Sata, Sata, FireWire, USB 2.0, Mikrofonem i sluchawkami
- Czytnik kart pamieci obsługujący 61 róznych formatów
- W zestawie kolorowe naklejki umozliwiajace dostosowanie do koloru obudowy komputera PC
- Obsluga technologi SATA 1 i 2
DODAM ROWNIEZ NIEUZYWANA MYSZ BEZPRZEWODOWĄ FIRMY EASY GRATIS !!
KONTAKT GG 5506707
#2
Napisano 01.09.2008 19:12
#4
Napisano 01.09.2008 20:00
#5
Napisano 01.09.2008 20:04
#6
Napisano 01.09.2008 20:11
#7
Napisano 01.09.2008 20:14
#8
Napisano 01.09.2008 20:18
#9
Napisano 01.09.2008 20:19
#10
Napisano 01.09.2008 20:19
#11
Napisano 01.09.2008 20:24
To skad wiesz ze dziala ? ;dChce go sprzedac dlatego ze kupiłem nieodpowiedni do moich wymagań .
#12
Napisano 01.09.2008 20:29
#13
Napisano 01.09.2008 20:30
Użytkownicy przeglądający ten temat: 1
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych


Dodatki SourceMod



Temat jest zamknięty













