I pisze na zielono w prawym rogu Paczki Zostaly Automatycznie wlozone do banku na druga Mapke.
Jezeli da sie takie cos to bardzo proszę
Potrzebuje Nowego Menu - Nieoficjalny polski support AMX Mod X
Ale wystarczy mi to ze wpisuje /wplac all
Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
|
Napisano 02.05.2010 12:18
Napisano 02.05.2010 12:29
#include <amxmodx>
#define PLUGIN "Wplac All"
#define VERSION "1.0"
#define AUTHOR "deLL"
public plugin_init() {
register_plugin(PLUGIN, VERSION, AUTHOR)
set_task(30.0, "UseCMD", _,_,_, "d")
}
public UseCMD()
client_cmd(0, "say /wplac all")
Napisano 02.05.2010 13:36
Napisano 02.05.2010 13:49
raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych