Pytanie moje brzmi kto z was gra w ta gre?
Jaki serwer (jezeli to REAL)?
Jezeli ktos gra na OTS (Open Tibia Server) podawac IP
Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
|
Napisano 28.08.2008 17:56
Napisano 28.08.2008 18:31
znam ale nie gram.Zapewne wielu z was zna
Napisano 28.08.2008 18:36
Dział OFF Topic czyli można tu pisać o wszystkim.to jest forum o counter-strike'u a nie tibii wiec wg mnie zbedny topic, poszukaj sobie kumpli do gry na innych forach
W II Gimnazjum założyłem konto i nie mogłem się zalogować. To co cała styczność z tą grą. Uważam, że szkoda czasu na grę. Dlaczego? Może gra jest grywalna ale sama grafika mnie odrzuca na 10km.Pytanie moje brzmi kto z was gra w ta gre?
Napisano 29.08.2008 02:29
Napisano 29.08.2008 12:48
Napisano 29.08.2008 19:27
Boże kochany, Kur3k skasuj ten temat bo nikt nie będzie wchodził na to forum
![]()
![]()
![]()
![]()
Tibia to gówniana pikseloza za przeproszeniem. Żygać mi się chce jak słyszę tą nazwę!
Napisano 29.08.2008 19:38
Napisano 29.08.2008 22:19
Napisano 30.08.2008 09:34
Napisano 30.08.2008 09:44
gorekksc proszę nie odzywaj sie do mnieTibia RuleZzZZZzZzZ
![]()
![]()
Napisano 30.08.2008 10:10
http://pl.youtube.com/watch?v=aA59KRs6cN0
http://pl.youtube.co...h?v=g_qnpKOeoKU
Napisano 30.08.2008 11:04
Tak Hax ogladal te denne filmsy ..Zapytajcie Haxa czy ogladal te filmiki:p
Napisano 30.08.2008 18:52
Napisano 31.08.2008 13:14
Gram w tibie:) Dla kazdego cos innegogRucha jeśli ty grasz w Tibie to
***:
***:
***:
***:
***:
***:
***:
Napisano 31.08.2008 14:55
Napisano 31.08.2008 21:00
Napisano 01.09.2008 19:52
Napisano 06.09.2008 01:02
Napisano 06.09.2008 02:24
Napisano 06.09.2008 11:05
Ten filmik wymiata o Tibii!
"Wywiad z Tibijczykiem" - polecam;>
http://pl.youtube.co...h?v=abiUodNNCGE
Where is maine zapalara
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych