Proszę o konstruktywną wypowiedź i z góry dziękuje
Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X
Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
|
przekierowanie na inny serwer
#1
Napisano 15.08.2008 11:01
Proszę o konstruktywną wypowiedź i z góry dziękuje
#2
Gość__*
Napisano 15.08.2008 13:09
#3
Napisano 15.08.2008 13:18
Bo po prostu będzie przekierowywał wszystkich, a ja bym chciał tylko steamowców
#4
Napisano 15.08.2008 14:02
#include <amxmodx>
#include <amxmisc>
new ip[]="123.123.123.123" //tu wpisz ip tego serwera steam
public plugin_init()
{
register_plugin("steam redirect","1.0","grankee")
register_cvar("redirect_admin_immu","1")
}
public client_authorized(id)
{
if(is_user_admin(id)&& get_cvar_num("redirect_admin_immu")==1)
return PLUGIN_CONTINUE
new status[21]
get_user_authid(id,status,20)
if(equal(status,"STEAM",5))
{
client_cmd(id,"echo ^"Zostales przekierowany na serwer STEAM^"")
client_cmd(id,"connect %s",ip)
}
return PLUGIN_CONTINUE
}
#5
Napisano 15.08.2008 15:55
przed tym trzeba dorzucić skrypt który będzie sprawdzał czy to jest steam_id czy valve_lan_id ?
#6
Napisano 15.08.2008 16:08
#7
Napisano 15.08.2008 20:11
#8
Napisano 15.08.2008 20:40
#9
Napisano 15.08.2008 21:01
EDIT:
ahh sorka
mam jeszcze małą prośbę, do osób które się orientują
1. Łączy się gracz
2. Wchodzi na serwer
3. zanim wybierze drużynę pokazuje się napis (taki po boku biały lub innego koloru) [jeżeli ma STEAM oczywiscie]:
"Witaj graczu %nick%, posiadasz konto STEAM, czy chcesz podłączyć się do serwera STEAM?
1. Tak, przenieś mnie tam
2. Nie, chce zostać na serwerze NON-STEAM"
4. I dopiero po naciśnięciu "1" przenosi gracza na inny serwer
#10
Gość__*
Napisano 15.08.2008 22:22
To, że jak masz binarki STEAMOWE to ten plugin nie ma sensu ( a on testował na ns ). Chyba o to chodziło"binarki rozpoznające steam i valve"
#11
Napisano 16.08.2008 13:27
#12
Napisano 16.08.2008 13:50
#13
Napisano 16.08.2008 14:21
#14
Napisano 21.08.2008 18:43
Czy dało by radę to przerobić i zorbić tak:
1. Łączy się gracz
2. Wchodzi na serwer
3. zanim wybierze drużynę pokazuje się napis (taki po boku biały lub innego koloru) [jeżeli ma STEAM oczywiscie]:
"Witaj graczu %nick%, posiadasz konto STEAM, czy chcesz podłączyć się do serwera STEAM?
1. Tak, przenieś mnie tam
2. Nie, chce zostać na serwerze NON-STEAM"
4. I dopiero po naciśnięciu "1" przenosi gracza na inny serwer
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych


Dodatki SourceMod



Temat jest zamknięty








