Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie

Loading Error-problem


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Farmer

    Nowy

  • Użytkownik

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:3
Offline

Napisano 12.08.2008 13:56

Witam, sciągnąłem sxe injected 6.2 bo co drugi serwer wymaga tego ustrojstwa, zainstalowałem ale gdy klikam ikonę wyskakuje Loading error, try again. Przypuszczam, że nie będziecie umieli pomóc bo sam nie mam zielonego pojęcia co jest przyczyną ale łudzę się, że jednak ktoś już rozwiązał taki problem. Pozdro. ;P
  • +
  • -
  • 0

#2 bostaf

    Nowy

  • Użytkownik

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:4
Offline

Napisano 12.08.2008 15:07

Tak dla formalności spytam, bo nie napisałeś tego: spróbowałeś odpalić sXe drugi raz?

Ja miałem podobną historie ze wszystkimi poprzednimi wersjami sXe (w 6.2 jeszcze nie). Wystarczyło jeszcze raz uruchomić i działało.
Zresztą niby w tej wersji jest to poprawione, cytat z changeloga 6.2 "Open on fail (after an injected's crash, you can open again, injected will unload previous driver)" - w poprzednich wersjach czasami ponowne uruchomienie też nic nie dawało i trzeba było resetować kompa, a teraz niby ma działać.
  • +
  • -
  • 0

#3 Farmer

    Nowy

  • Autor tematu
  • Użytkownik

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:3
Offline

Napisano 13.08.2008 08:31

Próbowałam reinstalacji, resetu, ponownego włączenia itd. Niestety klapa : [


EDIT: A może coś jeszcze muszę doinstalować? jakieś serwery czy cuś? czy może tylko instalka wystarczy?
  • +
  • -
  • 0

#4 Spy

    Nowy

  • Użytkownik

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:3
Offline

Napisano 13.08.2008 14:30

Mam ten sam problem, wcześniej działał, a teraz nie ;/ Raczej nic się nie doinstalowuje, myślę że coś w rejestrze trzeba zmienic.
  • +
  • -
  • 0

#5 Marta

    Profesjonalista

  • Użytkownik

Reputacja: 28
Życzliwy

  • Postów:172
Offline

Napisano 13.08.2008 14:37

Ale ściągnęliście te Sxe z internetu czy aktualizowaliście w starym czyli 6.1 :?: :P
  • +
  • -
  • 0

#6 Spy

    Nowy

  • Użytkownik

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:3
Offline

Napisano 13.08.2008 14:41

Znalazłem już co to powoduje, otóz to się dzieje przez antywirusa. Warto przeczyta ten temat: tutaj
  • +
  • -
  • 0

#7 Farmer

    Nowy

  • Autor tematu
  • Użytkownik

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:3
Offline

Napisano 13.08.2008 19:31

Rotfl, też około 16 wywaliłem wszystko spyware doctory, antywiry itd. i tylko to pomogło :D

Moze by przykleić żeby ludzie wiedzieli?
  • +
  • -
  • 0

#8 Antixus

    Nowy

  • Użytkownik

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:6
  • Lokalizacja:Łódź
Offline

Napisano 22.06.2009 08:47

Ja błąd ładowania naprawiłem poprzez program "Auslogics BoostSpeed" gdzie wyczyścił mi rejestr (1096 błędy) potem zainstalowałem sxe od nowa (wcześniej przed skanem usunołem sxe) i pięknie działa i nie ma błędu ładowania
  • +
  • -
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych