Witam,
Jestem w posiadaniu serwera Counter strike do którego mam dostęp z SSH, ale mniejsza z tym

Chciałem swoim "podopiecznym" dać możliwość wgrywania map na serwer poprzez prosty panel

Po zalogowaniu (dotyczy to oczywiście wąskiej grupy osó

mogą uploadować paczki z mapami bądź podawać linki do zahostowanych na FPSBanana lub gdzieś w internecie. Sam skrypt działa, jednak jest mały problem.... Otóż potrzebuję programu bądź skryptu który zweryfikowałby czy na serwerze są wszystkie potrzebne do danej mapy pliki, oraz utworzył plik res jeśli go nie ma. I tu z pomocą przychodzi program resgen. Niestety nie udało mi się na internecie znaleźć jego wersji pod Linuksa.
Jeśli ktoś posiada
Linuksową wersję programu resgen to poproszę działający do niej link bądź sam program w załączniku, byłbym bardzo wdzięczny

Ewentualnie może być inny program lub skrypt o podobnej funkcjonalności działający pod Linuksem.
Proszę nie podawać mi wersji windowsowej, gdyż tą posiadam i mi się ona do niczego nie przyda!
Jakby ktoś nie wiedział o jaki program się rozchodzi, tu jest jego opis i wersja pod Windowsa
Jak zrobić szybko plik .res 07 marzec 2010 - 15:13:Odśwież
amPosiada ktoś ten plik?
Użytkownik GwynBleidD edytował ten post 01.03.2010 15:36