Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X
Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
|
Problem admini forum
#21
Napisano 27.02.2010 16:47
#22
Napisano 27.02.2010 16:47
Niestety marcina chyba aktualnie nie ma gdyż nie odpisuje i w takim wypadku nie będę udostępniał jego danych.podaj gg pogadamy albo skype
Przekazałem mu ten temat i zapewne skontaktuje się z tobą. Oczywiście możesz skorzystać z Komunikatora oraz maila udostępnionego w jego profilu - Marcin_ - Przeglądanie profilu
#23
Napisano 27.02.2010 16:50
#24
Napisano 27.02.2010 16:52
honey, przeproś go, nie można śmiać się z takich rzeczy.honey dzięki ale dodaj na forum legalne skrypty pogadamy czas narobić ci koło d*py widzę ok proszę bardzo sram na wasze wypowiedzi że sie jąkam wada
A ty BAND naucz się w końcu stawiać te przecinki i nie bądź taki arogancki
#25
Napisano 27.02.2010 16:53
#26
Napisano 27.02.2010 16:53
#27
Napisano 27.02.2010 16:57
#28
Napisano 27.02.2010 17:00
Ten temat został zamknięty przez moderatora.
Powód: My juz chyba skończyliśmy rozmowę z tym "Panem" dalsze wyjaśnienie prosimy kierować do właściciela forum
Jeśli się z tym nie zgadzasz,
raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.Z pozdrowieniami,
Zespół AMXX.PL
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych


Dodatki SourceMod



Temat jest zamknięty










