Witam. Napisałem Tutaj Ponieważ nie widziałem gdzie.Mam Takie Pytanie Czy Mógłby Ktoś Wrzucić Gotową Paczkę RoundSound? To Znaczy Ktoś Wrzuci tą Paczkę ja ją tylko skopiuje i muzyka będzie Grać.

Prosił bym żeby ktoś Wrzucił bo ja poprostu nie umiem wgrać poprawnie RoundSound.
Bardzo Proszę O Szybką Odpowiedź. Aha i Zapraszam na Mój Serwer ProTeam[4FuN] Jeśli Nikt Nie Chce Wrzucić Paczki RoundSound To Proszę Mi Wszystko Krok Po Kroku Wytłumaczyć na GG : 13839937
Ten Temat Mial Zostać Zamknięty.

Poprawiłem RoundSound
Użytkownik DyMeK123 edytował ten post 22.02.2010 10:40