Diablo mod - Niektórzy widzą ninja.
fifiakurat
06.02.2010
Niektórzy gracze (nie używający cheatów) widzą ninja jak normalnego gracza, w jaki sposób można temu zapobiegać? Jest na to jakiś plugin? Jeżeli nie, to jest to trochę bez sensu...
Proszę o szybką pomoc.
Proszę o szybką pomoc.
Kaguuya!
06.02.2010
Osoby korzystające z grafiki Software widzą ninja. Zapobiec temu można dzięki software detector, który wymaga serwera Steam.
Użytkownik Kaguuya! edytował ten post 06.02.2010 13:39
Użytkownik Kaguuya! edytował ten post 06.02.2010 13:39
fifiakurat
06.02.2010
Czy na serwerze steam/non-steam da się coś zrobić??
Użytkownik fifiakurat edytował ten post 06.02.2010 16:49
Użytkownik fifiakurat edytował ten post 06.02.2010 16:49
G[o]Q
06.02.2010
nie ale powiem ci ze jesli bedziesz grac na 7-mio letnim CRT to tez bedziesz ninje widzial
Pan BooYaka
06.02.2010
a jesli na Serwerze steam odblokowywuje sie non steam to to nie zadziala ??
bo w sumie tez by mi sie to przydalo ....
flare
07.02.2010
nie bo korzysta z funkcji tylko na steam dzialajacejj dlatego na 2 protokolach kickaloby ns
Vertricus
07.02.2010
@up
Na steamie idzie bez przeróbek, a na NS nie ma jak sprawdzić wartości pewnych cvarów.
Na steamie idzie bez przeróbek, a na NS nie ma jak sprawdzić wartości pewnych cvarów.
Seba
07.02.2010
Wersja mikrooo pluginasa
Użytkownik Seba edytował ten post 07.02.2010 06:11
#include <amxmodx> public plugin_init() set_task(1.0, "set", _, _, _, "b") public set(id) client_cmd(id, "cl_minmodels 0")
Użytkownik Seba edytował ten post 07.02.2010 06:11
fifiakurat
08.02.2010
Seba nie rozumiem twojego posta. Jest taka możliwość, żeby to na steam/non-steam serwerze działalo? Jeżeli nie, to diablo mod jest trochę bez sensu... Ninja praktycznie nie mają szans w takich warunkach...
Nosek
08.02.2010
Nie diablomod jest bezsensu tylko serwery NONSteam sa bezsensu. Widziales kiedys zeby producent gier wspieral piraty?
Użytkownik Nosek edytował ten post 08.02.2010 16:31
Użytkownik Nosek edytował ten post 08.02.2010 16:31




