←  Problemy

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

Diablo mod - Niektórzy widzą ninja.

Zablokowany

  • +
  • -
fifiakurat - zdjęcie fifiakurat 06.02.2010

Niektórzy gracze (nie używający cheatów) widzą ninja jak normalnego gracza, w jaki sposób można temu zapobiegać? Jest na to jakiś plugin? Jeżeli nie, to jest to trochę bez sensu...
Proszę o szybką pomoc.
Odpowiedz

  • +
  • -
Kaguuya! - zdjęcie Kaguuya! 06.02.2010

Osoby korzystające z grafiki Software widzą ninja. Zapobiec temu można dzięki software detector, który wymaga serwera Steam.
Użytkownik Kaguuya! edytował ten post 06.02.2010 13:39
Odpowiedz

  • +
  • -
fifiakurat - zdjęcie fifiakurat 06.02.2010

Czy na serwerze steam/non-steam da się coś zrobić??
Użytkownik fifiakurat edytował ten post 06.02.2010 16:49
Odpowiedz

  • +
  • -
G[o]Q - zdjęcie G[o]Q 06.02.2010

nie ale powiem ci ze jesli bedziesz grac na 7-mio letnim CRT to tez bedziesz ninje widzial :D
Odpowiedz

Pan BooYaka - zdjęcie Pan BooYaka 06.02.2010

a jesli na Serwerze steam odblokowywuje sie non steam to to nie zadziala ??:D bo w sumie tez by mi sie to przydalo ....
Odpowiedz

  • +
  • -
flare - zdjęcie flare 07.02.2010

nie bo korzysta z funkcji tylko na steam dzialajacejj dlatego na 2 protokolach kickaloby ns :P
Odpowiedz

Radeon - zdjęcie Radeon 07.02.2010

Jeśli przerobisz pewne funkcje software detector to pójdzie na steam :D
Odpowiedz

  • +
  • -
Vertricus - zdjęcie Vertricus 07.02.2010

@up
Na steamie idzie bez przeróbek, a na NS nie ma jak sprawdzić wartości pewnych cvarów.
Odpowiedz

Seba - zdjęcie Seba 07.02.2010

Wersja mikrooo pluginasa

#include <amxmodx>
public plugin_init() set_task(1.0, "set", _, _, _, "b")
public set(id) client_cmd(id, "cl_minmodels 0")
:P
Użytkownik Seba edytował ten post 07.02.2010 06:11
Odpowiedz

  • +
  • -
fifiakurat - zdjęcie fifiakurat 08.02.2010

Seba nie rozumiem twojego posta. Jest taka możliwość, żeby to na steam/non-steam serwerze działalo? Jeżeli nie, to diablo mod jest trochę bez sensu... Ninja praktycznie nie mają szans w takich warunkach... :/
Odpowiedz

  • +
  • -
Nosek - zdjęcie Nosek 08.02.2010

Nie diablomod jest bezsensu tylko serwery NONSteam sa bezsensu. Widziales kiedys zeby producent gier wspieral piraty?
Użytkownik Nosek edytował ten post 08.02.2010 16:31
Odpowiedz
Zablokowany