Witam,
jako że nie chciałbym popełnić jakiegoś błędu i zrobić dziury w skrypcie, to potrzebowałbym pomocy przy pisaniu skryptu, który:
Po podaniu steam_id i wyborze klasy (lub podaniu jej numeru), oraz wartości
Całość opierała by sie na dwóch plikach - panel dodawania i drugi w który wykonuje skrypt
Dodawanie
<center><? echo ' <form action="dodajxp.php" method="post"> SID:<br /> <input type="text" name="sid" value=""><br /> Klasa:<br /> <input type="text" name="klasa" value=""><br /> Exp:<br /> <input type="text" name="exp" value=""><br /> <br /><br /> <input type="submit" value="dodaj" /> </td> </tr> </table></form>'; ?></center>
I teraz gorsza sprawa:
Dodawanie
<?php
$sid = $_POST['sid'];
$klasa = $_POST['klasa'];
$exp = $_POST['exp'];
if($sid and $klasa and $exp) {
//połączenie z bazą
$connection = @mysql_connect('localhost', 'login', 'hasło')
or die('Brak połączenia z serwerem MySQL');
$db = @mysql_select_db('user_bazy', $connection)
or die('Nie pykło');
//Funkcja sprawdzająca czy istnieje takia osoba w razie błędu wywala połączenie ---- NIE WIEM CZY POPRAWNE
$ins1 = @mysql_query("SELECT * FROM 'tabela_diablo' WHERE sida='$sid' ");
if($ins1)
{
continue;
}
else echo "Nie pykło";
mysql_close($connection);
}
//Funkcja szukająca odpowiedniej klasy ---- NIE WIEM CZY POPRAWNE, proszę o sprawdzenie
$ins2 = @mysql_query("SELECT * FROM 'tabela_diablo' WHERE klasa='$klasa' ");
//Stawiam na 99% że jest to źle zrobione, najpierw trzeba wybrać wartość exp i potem dodać, ale nie chcę już źle kompilkować, stawiam 1%, że ktoś tu umie PHP i mi pomoże
$ins3 = @mysql_query("INSERT INTO tabela_diablo SET exp+'$exp');
if($ins3) echo "Panie! Udało się!";
else echo "I teraz znów Ci nie pykło";
mysql_close($connection);
}
?>Jestem ciekaw czy ktoś tutaj pomoże?
Użytkownik Radeon edytował ten post 05.02.2010 23:03


Dodatki SourceMod



Temat jest zamknięty









