Nie wiem czy to jest ogólny problem z DiabloModem, lecz zapytam się
Wersja DiabloMod'a: 5.8d
Za pomoc +
Użytkownik honey edytował ten post 31.01.2010 03:20
Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
|
Napisano 31.01.2010 03:18
Użytkownik honey edytował ten post 31.01.2010 03:20
Napisano 31.01.2010 11:48
Napisano 31.01.2010 12:00
Napisano 31.01.2010 15:09
Napisano 01.02.2010 14:58
Napisano 01.02.2010 15:19
Napisano 01.02.2010 15:33
Napisano 01.02.2010 17:45
Napisano 01.02.2010 18:29
Napisano 01.02.2010 19:08
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych