Witam!
czy istnieje taki plugin dla Deathrun'a iz CT nie moze wlaczac pulapek?
mam plugin ze TT moze wlaczcy tylko raz na runde...
zas zawsze znajdzie sie **tynow ktory zabija sie specjalnie na FREE aby wlaczyc tylko pulapke
a wiec czy istnieje taki plugin jesli tak proszę o nazwe
jesli nie to moze ktos mogl by przerobic plugin
aby CT nie moglo z nich korzystac
czekam na odp.
Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X
Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
|
Guest Message by DevFuse
Jaka nazwa pluginu
Temat rozp. Arct, 30.01.2010 16:22
3 odpowiedzi w tym temacie
#1
Napisano 30.01.2010 16:22
#2
Napisano 30.01.2010 16:30
Pewnie jest napisany gdzieś, ale nie ma co szukać.
Sprawdź to:
Sprawdź to:
/* Plugin generated by AMXX-Studio */
#include <amxmodx>
#include <amxmisc>
#include <hamsandwich>
#define PLUGIN "Nowy Plugin"
#define VERSION "1.0"
#define AUTHOR "Sn!ff3r"
public plugin_init() {
register_plugin(PLUGIN, VERSION, AUTHOR)
RegisterHam(Ham_Use, "func_button", "button_press")
}
public button_press(ent)
{
if(is_user_alive(ent))
{
// ent is a player
if(get_user_team(ent) != 1)
{
client_print(ent, print_center, "Tylko terrorysta moze wlaczac pulapki")
return HAM_SUPERCEDE
}
}
return HAM_IGNORED
}
#3
Napisano 30.01.2010 17:01
niestety plugin nie dziala CT dalej moga wlaczcy pulapke ... sprawdzialem na 2 serverach:(
#4
Napisano 01.02.2010 14:11
[url=http://forums.alliedmods.net/showthread.php?p=873614]Use Button Once - AlliedModders[/url]
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych


Dodatki SourceMod



Temat jest zamknięty









