Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie

Potrzebuję kilku pluginów na ZM


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Geratius

    Nowy

  • Użytkownik

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:4
  • Lokalizacja:Kraków
Offline

Napisano 22.01.2010 01:38

Wydaje mi się, że są to nowe pluginy, tzn. nikt takich jeszcze nie stworzył i trzeba by je napisać dopiero:/
Stąd prośba moja - czy jest ktoś, to byłby zainteresowany napisaniem takich pluginów. Chodzi o pluginy na Zombie Mod. Poniżej opis, jakie to mają być pluginy.

1. Widziałem plugin na wyrzucanie granatów będąc żywym, tak samo jak bronie wyrzucamy na G. Ale przydałby się plugin, że jak Cię zarazi zombie, to też, żebyś automatycznie wyrzucał granaty, a nie tylko bronie.. Po to ten plugin, że jak ktoś zostanie zarażony, to mogłyby wypaść granaty i kolega obok, mógłby sobie je wyrzucić za sobą i w trakcie oblężenia rzucić jeden swój, a zebrać drugi, ten po koledze.

2. Dodatkowo zastanawiałem, się czy nie można by dać możliwości trzymania większej liczby granatów. Wyglądałoby to tak: Każdy na początku rundy ma po tym jednym ogniku, mrozku i flarze. Ale przecież można kupować granaty za ap, lub zebrać właśnie po koledze, któremu wypadły jak go zarazili. Ale myślę, że przydałby się limit, np. po 3 granaty max. Ale każdego rodzaju - flary też.

3. Dalej, ciągnąc problem granatów... Jako zombie nie ma problemu, bo jest tylko jeden granat - z wirusem. Ale człowiek ma niezłą jazdę... Te zwykłe trzy granaty - spox. Ale granat anti...:/ Jak się kupiło anti za 30ap, to anti było granatem flara. Problem zaczyna się, gdy zarażą nas zombie, a my już mieliśmy anti w ręce... Możnaby stworzyć coś takiego - kupienie bomby anti, albo wirusa i powiedzmy koniec rundy, to żeby nam nie usuwało tych bomb... Żebyśmy je mieli cały czas, do końca mapy. Bo już wydaliśmy te ap... A co do tego anti jeszcze. Mam przygotowane cacy modele na granaty i ... szlag wszystko trafił... Bo przecież anti, to flara, a ja przygotowałem osobne modele na te granaty...:/ Może dałoby się zrobić tak, żeby anti było jako c4?? Tylko, żeby nie trzeba było tego anti podkładać, tylko żeby się dało normalnie rzucać. Chodzi mi o to, żeby wygląd miało granatu, a musiałoby być osobno, bo w CSie niestety są tylko 3 miejsca na granaty w ekwipunku:/

4. Prośba też o autobana za reklame. Widziałem już takie pluginy, ale mi chodzi tylko o coś takiego: ktoś podaje ip serwa - wyskakuje mu komunikat: Zostałeś zbanowany na 15 minut za reklamowanie. I ban. Ale żeby nie dawało bana za ".pl", czy też "www.", żeby tylko za jakiekolwiek podane ip blokowało.

To w sumie tyle. Trochę się rozpisałem, ale trudno Mam nadzieję, że ktoś dałby radę stworzyć takie pluginy, bo i mnie się przydadzą, a i Wy potem sobie na swoje serwy z ZM wrzucicie Proszę o odpowiadanie tutaj, bo chciałem podać gg, ale może lepiej jak każdy będzie widział postęp procesu tego przedsięwzięcia. Pozdr dla wszystkich koderów:)
  • +
  • -
  • 0

#2 Kaguuya!

    Pomocny

  • Użytkownik

Reputacja: 13
Początkujący

  • Postów:44
  • Steam:steam
  • Lokalizacja:Łódź
Offline

Napisano 22.01.2010 12:29

Ad. 2 Grenade sack
Ad. 4 Dont say ips

Użytkownik Kaguuya! edytował ten post 22.01.2010 12:29

  • +
  • -
  • 0

#3 Geratius

    Nowy

  • Autor tematu
  • Użytkownik

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:4
  • Lokalizacja:Kraków
Offline

Napisano 22.01.2010 14:50

Wielkie dzięki Kaguuya! Sprawdzę je dziś i dam znać, czy mi pięknie wpasują:) A co do reszty, to poszperam jeszcze tego, czy nie znajdę tego pierwszego, bo już coś podobne widziałem. Ale 3 plugin, to już niestety... Czekam na dalszą pomoc:)

*****EDIT*****22.01.10 o 15:05******

Znalazłem jeden plugin, ale właśnie nie wiem, czy będzie działać pod ZM. Jest to ten plugin. Niby wyrzuca też granaty po śmierci, ale na ZM jest kilka rodzajów śmierci: po bombce wirusowej, po zarażeniu i po zabiciu na Swarmie lub Pladze. Ale spróbuję je przetestować dziś. Mam nadzieję, że będą wszystkie 3 działać, więc wtedy zostałby tylko ten plugin z anti jako c4;):):)

Użytkownik Geratius edytował ten post 22.01.2010 15:08

  • +
  • -
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych