wiem ze to nie jest support php, ale jest dosc przyjazny ;] i sa tu inteligentni ludzie i dlatego zakladam ten topic
potrzebuje osoby ktora zna sie na php. najlepiej ktora zna sie na webspellu
chetni pisac na gg: 1559228
Grafik tez mile widziany
Dokladniej chodzi o stworzenie portalu o oprogramowaniu i sprzecie naszym kompow
pozdro
Ps. dla kurka
nie zamykaj tak szybciutko


Dodatki SourceMod



Temat jest zamknięty









