1. Mam swoj serwer Deathrun i chcialbym zeby na nim dobrze sie skakalo. Jakie maja byc komendy i gdzie i jak je wpisaC? "sv_airaccelerate 100" ?
2. Poszukuje pluginu zeby terro tez mialo 25 hp jak ct
Beda + z gory dziekuje
Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
|
Napisano 03.01.2010 21:30
Napisano 03.01.2010 21:33
#include <amxmodx>
#include <hamsandwich>
#include <fakemeta>
new amx_hp_spawn;
public plugin_init()
{
register_plugin("Custom Spawn HP", "1.0", "potatis_invalido");
RegisterHam(Ham_Spawn, "player", "ham_spawn_player");
amx_hp_spawn = register_cvar("amx_hp_spawn", "101");
}
public ham_spawn_player(id)
{
if(is_user_connected(id) && get_pcvar_num(amx_hp_spawn))
set_task(0.3, "set_player_hp", id);
}
public set_player_hp(id)
{
if(is_user_alive(id) && get_pcvar_num(amx_hp_spawn) != 100)
{
set_pev(id, pev_health, float(get_pcvar_num(amx_hp_spawn)));
}
}do amxx.cfg:Napisano 03.01.2010 22:18
Napisano 03.01.2010 22:32
raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych