1. Czy serwer podczas kupna kupuje sie na wlasne ip czy ip jest losowe przydzielane ???
2. Jesli juz wykupie serwer to jak na niego wrzucic amx mod x ???
3. Czy amx mod x czyta mi z dysku czy trzeba cos modyfikowac na stronce???
4. Jesli trzeba cos modyfikowac na stronce to jak to zrobic???
To tyle , nie wiem kompletnie nic na ten temat wiec chcę sie dowiedziec .
Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X
Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
|
Guest Message by DevFuse
kilka pytan na temat kupna serweru
Temat rozp.
P.R.O.S.T.O
, 01.12.2009 19:57
3 odpowiedzi w tym temacie
#1
Napisano 01.12.2009 19:57
#2
Napisano 01.12.2009 20:02
1. Jak ugadasz się z hostingowcą to możesz wybrać z puli adresów jesli nie to dostajesz losowe.
2. FTP (File Transfer Protocol) - np. przez program Total Commander
3. Metamod i Amxx musi być na komputerze na którym jest udostępniane połączenie internetowe. Z reguły hostingowca daje ci samą strukturę a ty wgrywasz wszystko sam.
4. ??? Po co ci strona do serwera CS?
2. FTP (File Transfer Protocol) - np. przez program Total Commander
3. Metamod i Amxx musi być na komputerze na którym jest udostępniane połączenie internetowe. Z reguły hostingowca daje ci samą strukturę a ty wgrywasz wszystko sam.
4. ??? Po co ci strona do serwera CS?
#3
Napisano 01.12.2009 20:05
Czyli dokladniej mozesz dac link jak wgrac amx mod x na serwer ???
#4
Napisano 01.12.2009 20:11
Kupujesz serwer z dostępem ssh lub panelem administracyjnym i wraz z nim dostajesz informacje host: user: pass: i te informacje podajesz w programie zarządzającym FTP(port 21) np. Total Commnder lub bardziej wyspecjalizowany FileZilla. Łączysz się i kopiujej pliki metamoda oraz amxx. Cała filozofia, potem konfigurujesz i gotowe.
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych


Dodatki SourceMod



Temat jest zamknięty










