Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie

www.gameserv.pl


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
10 odpowiedzi w tym temacie

#1 UnderMount

    Profesjonalista

  • Użytkownik

Reputacja: 7
Nowy

  • Postów:164
Offline

Napisano 22.11.2009 13:28

Witam mam zamiar kupic serwer na tym hostingu i chcialem sie dowiedziec czy jest dobry niskie pingi itp. www.gameserv.pl
  • +
  • -
  • 0

#2 bakul. <3

    Wszechmogący

  • Użytkownik

Reputacja: 88
Zaawansowany

  • Postów:612
  • GG:
  • Imię:Przemek
  • Lokalizacja:Warszawa
Offline

Napisano 22.11.2009 13:45

Nie polecam, wręcz odradzam. Lepiej dołożyć te 0,50zł i kupić serwer np. w Tserwery.pl i mieć pewność dobrej jakości niż się męczyć za 3,50zł i mieć kłopoty z serwerem.
  • +
  • -
  • 0

#3 kasza

    Godlike

  • Przyjaciel

Reputacja: 890
Czempion

  • Postów:4 102
  • GG:
  • Steam:steam
  • Imię:Imię
  • Lokalizacja:Lokalizacja
Offline

Napisano 22.11.2009 16:49

To samo co ~bakul. Nie polecam ;)
  • +
  • -
  • 0

Skillownia.com

 

 #3 [UWC3NG] Skillownia.com - 213.189.52.253:27301

 


#4 _Marcin

    Wszechwidzący

  • Przyjaciel

Reputacja: 7
Nowy

  • Postów:232
  • GG:
  • Steam:steam
  • Imię:Marcin
  • Lokalizacja:Płock
Offline

Napisano 22.11.2009 17:25

Wolał bym dołożyć 50 gr i kupić w Tserwery.pl w Gdańsku.

A o firmie to shit i nic więcej jak się pakuje 300 osób na maszynę (Max maszyny to 200 osób online) z myślą że serwery nie będą full i zarobią sobie overselingu a tu surprise wszystko full i pozamiatane.
  • +
  • -
  • 0

#5 ~Eto~

    Pomocny

  • Zbanowany

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:49
  • GG:
  • Lokalizacja:CS
Offline

Napisano 22.11.2009 17:48

no bo jestes administratorem tserwery.pl i dlatego tak proponujesz wiesz mialem u ciebie 1 serwer i mi padal .

#6 baku

    [M]anchester[U]nited

  • Przyjaciel

Reputacja: 455
Wszechobecny

  • Postów:1 054
  • Steam:steam
  • Imię:Rafał
  • Lokalizacja:Polska
Offline

Napisano 22.11.2009 17:50

no bo jestes administratorem tserwery.pl i dlatego tak proponujesz wiesz mialem u ciebie 1 serwer i mi padal .


Nie jest administratorem.
  • +
  • -
  • 0

#7 ~Eto~

    Pomocny

  • Zbanowany

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:49
  • GG:
  • Lokalizacja:CS
Offline

Napisano 22.11.2009 17:56

Marcin_ on jest administratorem ale to dawno temu bylo moze cos sie poprawilo nie będę obrazal firme
Pozdrawiam.

#8 Portek

    Kończymy zabawę, permanentna emerytura!

  • Przyjaciel

Reputacja: 976
Master

  • Postów:3 007
  • GG:
  • Steam:steam
  • Imię:Michał
  • Lokalizacja:Częstochowa
Offline

Napisano 22.11.2009 18:02

no bo jestes administratorem tserwery.pl i dlatego tak proponujesz wiesz mialem u ciebie 1 serwer i mi padal .

Oj technik? A może kolega ma sponsoring? Jako że mam swoją sieć i pare ładnych miesięcy temu firma GameServ udzielała mi sponsoringu mogę wyrazić swoją opinię. Serwery ledwo trzymały 60-70fps (choć to lepiej niż w hitme), średni ping przy pełnym 16 slotowym serwerze to bagatela 80 ms, co było dość znacznym wyczynem bo ping skakał od 100-250ms w przypadkach niektórych graczy. Szczerze to nawet do francji ping był niższy i bardziej stały, no ale ok, na pytanie do techników co z tym faktem robić, odpowiedź - "Nic, bo nic się nie dzieje" :)

W momencie kiedy zrezygnowałem z serwera zaczęła się jakaś chora swego rodzaju nagonka na mnie, a to dodatkowe sloty, a to kolejny serwer, a to przeniesienie na inną maszynę, byle by nie stracić reklamy która wtedy była dość spora. Przez 2 tygodnie technik do którego napisałem iż z serwera rezygnuję pisał iż chce ponownie nawiązać współpracę, za każdym razem odpowiedź brzmiała "Nie" ale prośbą nie było końca i koniec końcem rozmowa zakończyła się znaczącym komunikatem "Nie możesz wysyłać wiadomości do tego użytkownika".

Podsumowując: żenada, przez duże Ż.
  • +
  • -
  • 0

serwer-1.png
IP: ts3.cserwerek.pl


#9 kasza

    Godlike

  • Przyjaciel

Reputacja: 890
Czempion

  • Postów:4 102
  • GG:
  • Steam:steam
  • Imię:Imię
  • Lokalizacja:Lokalizacja
Offline

Napisano 22.11.2009 18:03

~Eto~, Jeśli chcesz obrazać firme Tservery i porównywać ja do gameserv to Cię wyśmieję ;)

W oby dwuch firmach miałem serwer na dłuższy okres czasu i w GS były problemy (z czasem), zrezygnowałem z nich na TS i jestem w !00% zadowolony. O:)

Potwierdzeniem tego będzie temat na forum, poszukaj oddzielny temat o firmie GS ;)

@UP nie widziałem postu J@

średni ping przy pełnym 16 slotowym serwerze to bagatela 80 ms, co było dość znacznym wyczynem bo ping skakał od 100-250ms w przypadkach niektórych graczy.


To są te problemy o jakich mówiłem, dlaczego z nich zrezygnowałem.
  • +
  • -
  • 0

Skillownia.com

 

 #3 [UWC3NG] Skillownia.com - 213.189.52.253:27301

 


#10 _Marcin

    Wszechwidzący

  • Przyjaciel

Reputacja: 7
Nowy

  • Postów:232
  • GG:
  • Steam:steam
  • Imię:Marcin
  • Lokalizacja:Płock
Offline

Napisano 23.11.2009 13:46

Wychodzi na to, że jestem administratorem tserwery.pl, a to dobre.
Polecam tę firmę ponieważ Cena = Dobra Jakość, a nigdzie nie kupisz czegoś podobnego do Warszawy za złotówkę mniej za slota, a helpdesk odpowiada po max 30 minutach więc nie wkręcaj, że jest źle, btw twierdze, że gameserv to coś co nie ma prawa mówić, że świadczy dobrej jakości usługi bo po prostu oszukuje klientów.

Ps. Portek nie mam Sponsoringu w tserwery a mam zniżki, ale nie z powodu, że posiadam amxx a z tego, że kupiłem set slotów :)
  • +
  • -
  • 0

#11 kanastek531

    Zaawansowany

  • Użytkownik

Reputacja: 3
Nowy

  • Postów:103
  • Lokalizacja:Gdańsk
Offline

Napisano 26.11.2009 16:50

MIałem serwer na gameserv poł roku...
Jest to marnotractwo pieniędzy. Przyznam, że obsługa odpisuje i pomoc jest, ale co z tego skoro pingi skaczą od 100 do 200 ??
  • +
  • -
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych