Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie
- - - - -

Frag4u.pl - dołącz do nas!


  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 bnx

    Pomocny

  • Użytkownik

Reputacja: -1
Nowy

  • Postów:42
Offline

Napisano 22.01.2024 09:19

Poszukujemy adminów serwera, moderatorów, UBTeam, redaktorów i grafików.

Zapraszamy.

 

417356545_404185785380562_87331159034511

 

 


  • +
  • -
  • 0

#2 PANDA_2zl

    Guru

  • Power User

Reputacja: 178
Profesjonalista

  • Postów:726
  • Imię:Michał
  • Lokalizacja:Kraków
Online

Napisano 22.01.2024 09:40

Serwer dd2 jak na dzisiejsze możliwości wykonany na tzw. "odwal się", gracze pojedynczy z reklamy wchodzą i wychodzą, nie dziwi mnie to bo po przegraniu jednej mapki też miałem dość tego serwera. Paczkę dd2 z tego co mi wiadomo zakupiono od boskiego, mnie by było wstyd wypuszczać taki szrot i nawet napis informujący o banie z amxbansa potrafił zdupcyć że wyświetla się na środku ekranu przysłaniając wszystko, nie polecam xD
  • +
  • -
  • 0

#3 Boski Z Polski

    Profesjonalista

  • Użytkownik

Reputacja: 61
Pomocny

  • Postów:183
  • Steam:steam
  • Imię:Olgierd
  • Lokalizacja:Leszno
Offline

Napisano 22.01.2024 12:23

@UP 

Widać, że nie prowadziłeś żadnego serwera skoro twierdzisz, że gracze wychodzą przez paczkę.

 

Paczkę nie zakupiono, a zlecono z przedstawionymi wymaganiami, które spełniłem oddając paczkę do użytku. 

 

Kończąc temat, co do amxbansa to jest to nasz własny bans, który jest obecnie sprawdzany na wąskiej liczbie sieci, a sama pozycja komunikatu została wybrana przez osoby, które pomagały nam w testach. 


  • +
  • -
  • 0

#4 PANDA_2zl

    Guru

  • Power User

Reputacja: 178
Profesjonalista

  • Postów:726
  • Imię:Michał
  • Lokalizacja:Kraków
Online

Napisano 22.01.2024 12:33

@UP
Widać, że nie prowadziłeś żadnego serwera skoro twierdzisz, że gracze wychodzą przez paczkę.

Paczkę nie zakupiono, a zlecono z przedstawionymi wymaganiami, które spełniłem oddając paczkę do użytku.

Kończąc temat, co do amxbansa to jest to nasz własny bans, który jest obecnie sprawdzany na wąskiej liczbie sieci, a sama pozycja komunikatu została wybrana przez osoby, które pomagały nam w testach.


Oj mordo zajmowałem się wieloma serwerami i prowadzę serwer Mixowy od ponad roku, wiem co irytuje graczy xD

Widać nie rozumiesz połowy rzeczy bobl rozchodzi się o to że za pieniążki wydajesz komuś taki syf, tu nie chodzi o wymagania a o szacunek do portfela klienta, bo jak zrobisz tak paczkę jak zrobiłeś to będzie musiał więcej wsadzić w reklamę i mniejsze szanse ma że to rozkręci, także pozdrawiam i polecam wrócić do edukacji
  • +
  • -
  • 0

#5 Boski Z Polski

    Profesjonalista

  • Użytkownik

Reputacja: 61
Pomocny

  • Postów:183
  • Steam:steam
  • Imię:Olgierd
  • Lokalizacja:Leszno
Offline

Napisano 22.01.2024 12:43

Z pewnością wiedza z tworzenia/prowadzenia serwera mixowego jest porównywalna do wiedzy przy tworzeniu/prowadzeniu serwerów DD2, FFA, 4FUN, JB itd:.
Widać, że nie masz pojęcia o czym piszesz, a twoje nędzne słowa to zwykła dojebka xD 


  • +
  • -
  • 0

#6 Deus Vult

    Nowy

  • Użytkownik

Reputacja: 109
Zaawansowany

  • Postów:213
  • GG:
  • Imię:Mateusz
  • Lokalizacja:Rzeszow
Offline

Napisano 22.01.2024 12:44

Tak na marginesie gdyby mi ktoś zlecił stworzenie paczki onlydd2 bez szczegółów to... By dostał only dd2
  • +
  • -
  • 1

#7 PANDA_2zl

    Guru

  • Power User

Reputacja: 178
Profesjonalista

  • Postów:726
  • Imię:Michał
  • Lokalizacja:Kraków
Online

Napisano 22.01.2024 12:52

Z pewnością wiedza z tworzenia/prowadzenia serwera mixowego jest porównywalna do wiedzy przy tworzeniu/prowadzeniu serwerów DD2, FFA, 4FUN, JB itd:.
Widać, że nie masz pojęcia o czym piszesz, a twoje nędzne słowa to zwykła dojebka xD


Nice try, nie wiesz przy jakich serwerach działałem i zachowam to dla siebie :) wyraziłem się jasno, ale jak widać pomijasz fakt szacunku do zleceniodawcy
  • +
  • -
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych