Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie

CS go wymiany skinówCS własna strona do wymiany skinów


  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 WFteameu

    Nowy

  • Użytkownik

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:5
  • Imię:WF
  • Lokalizacja:Internet
Offline

Napisano 09.01.2023 08:43

Chcę stworzyć własną stronę do wymiany skinów CS:GO jak to zrobić help.

 

Od dawna chodzi mi po głowie stworzenie własnej sieć serwerów, już nie mówiąc, że ostatnio tworzę nawet zarys gry, która nigdy nie powstanie prawdopodobnie, ale w razie jakbym miał gdzieś okazje i możliwości zrealizować mój pomysł to koncept będzie gotowy 😄

 

Wracając do tematu to chciałbym założyć swoje serwery CS 1.6 i CS:GO, bo kiedyś miałem swojego Codmoda 1.6 + jeszcze FFA,4FUN,PB MOD.

Tylko teraz na własnej maszynie chcę to zrobić gdzie np. Vip,a czy klase premium albo slota bądż cały serwer pod ESL np. będziesz mógł kupić bądź wynająć za pomocą SKLEPU, w którym masz wirtualne monety kupione przelewem bądź SMS, chciałbym więc też trochę zarobić na utrzymanie serwera więc pomysł z połączniem miejsca gdzie będzie mozna wymienić swoje skiny CS:GO na wirtualną walutę, którą będzie możną jak każdą handlować a na moich serwerach kupić sobie klasę premium na serwerze cod mod czy vipa na FFA za sprzedanie mi swojego skina za rynkową kwote, w ten sposób zarobię na sprzedaży tego skina potem i zarobię na utrzymanie maszyny co będzie mnie kosztowało ponad 2000-3000zł miesięcznie jeżeli serwer będzie mocno obciążony


  • +
  • -
  • 0

#2 viper367

    Wszechobecny

  • Użytkownik

Reputacja: 76
Zaawansowany

  • Postów:441
  • Imię:łukasz
  • Lokalizacja:rzeszów
Offline

Napisano 09.01.2023 16:43

Jeśli dobrze kminie mam kupić csgo,grać w niego by mieć bonusy na serwerach 1.6? Taki trochę bez sens
  • +
  • -
  • 0

#3 DarkGL

    Nie oddam ciasteczka !

  • Administrator

Reputacja: 6 552
Godlike

  • Postów:11 974
  • GG:
  • Steam:steam
  • Imię:Rafał
  • Lokalizacja:Warszawa
Offline

Napisano 09.01.2023 18:15

https://github.com/D...deoffer-manager


  • +
  • -
  • 1

#4 WFteameu

    Nowy

  • Autor tematu
  • Użytkownik

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:5
  • Imię:WF
  • Lokalizacja:Internet
Offline

Napisano 10.01.2023 09:40   Najlepsza odpowiedź

Jeśli dobrze kminie mam kupić csgo,grać w niego by mieć bonusy na serwerach 1.6? Taki trochę bez sens

 

 

Nie, wymiana skórek jako miejsce gdzie będę mógł prowadzić własny sklep skinów CS:GO w necie.

Na tym sklepie prywatna waluta WPLN czy tam inna nazwa i stosunek 1:1 w PLN.

Można mi sprzedać skórkę za wirtualne monety które potem można będzie wydać w moim sklepie CS:GO i 1.6 bądź kupić ode mnie skórkę do CS:GO.

 

Wszystko to pozwoli mi na początku np. kupować od graczy głownie śmieciowe skiny dając im tak naprawdę kasę do wydania w sklepie na usługi premium na moich serwerach. Czyli w rzeczywistości wymieniam Wirtualne pieniądze na te trochę mniej wirtualne w postaci skinów którymi chcę handlować, stworzenie takiego sklepu ze skinami da mi ogromne możliwości w przyszłości jak to będzie stało każda skórka to mój zysk, chociaż żebyś nie myślał że to takie kolorowe to prawda taka że ja chcę w projekt wpompowywać 1000zł miesięcznie. Bo samo wstawienie maszyny do serwerowni w szafe to koszt przy moim urządzeniu o wielkości 4U 240zł+69zł za każde 100W a idzie przecież podwyżka w prądzie więc i z 80zł za 100W/h w ciagu miesiąca będzie wychodzić. Maszyna w stanie spoczynku zużywa 900W, maksymanilnie serwer będzie w stanie zużywać 4800W

 

Spoiler

  • +
  • -
  • 0

#5 WFteameu

    Nowy

  • Autor tematu
  • Użytkownik

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:5
  • Imię:WF
  • Lokalizacja:Internet
Offline

Napisano 10.01.2023 09:47

 

No tak elita to jak zawsze wszystko wie :D

 

Jak już cię widzę aktywnego, to może będę miał dla ciebie pracę o ile będzie mnie na ciebie stać.


  • +
  • -
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych