←  Problemy

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

Na Windows 10 cs nie działa

  • +
  • -
czescccccc - zdjęcie czescccccc 27.09.2022

Gdy odpalam CS np. w New Game to się ładuje a potem się zawiesza komputer. Jak to naprawić?

Odpowiedz

  • +
  • -
Aquamarina - zdjęcie Aquamarina 27.09.2022

Jeśli posiadasz na steamie cs'a , spróbuj zrobić spójność plików i odpalic gre jeszcze raz

Jeśli posidasz nonsteam, spróbuj odinstalować cs'a i zainstalowac jeszcze raz. Najlepiej z oficialnej strony

Odpowiedz

  • +
  • -
czescccccc - zdjęcie czescccccc 27.09.2022

Gdzie jest z oficjalnej strony?

Odpowiedz

  • +
  • -
PANDA_2zl - zdjęcie PANDA_2zl 28.09.2022

Z cssetti wybierz np wersję dla win 8, jeszcze możesz sobie włączyć direct play w windows jak nie masz włączone, może coś dać
Odpowiedz

  • +
  • -
czescccccc - zdjęcie czescccccc 28.09.2022

Z cssetti wybierz np wersję dla win 8, jeszcze możesz sobie włączyć direct play w windows jak nie masz włączone, może coś dać

 


Pobrałem i nie działa

 

Na New Game wywala do menu, a na multiplayer komputer się zawiesza.

 

Raz uruchomiłem wersje na windows 8 jako administrator i zadziałało New Game, a teraz znowu nie działa. Widocznie coś blokuje dostęp do plików gry. Co to może być?


Użytkownik czescccccc edytował ten post 28.09.2022 09:12
Odpowiedz

  • +
  • -
czescccccc - zdjęcie czescccccc 28.09.2022

Mam włączone DIrect Play.

Odpowiedz

  • +
  • -
Engi - zdjęcie Engi 28.09.2022

Jeśli posiadasz na steamie cs'a , spróbuj zrobić spójność plików i odpalic gre jeszcze raz

Jeśli posidasz nonsteam, spróbuj odinstalować cs'a i zainstalowac jeszcze raz. Najlepiej z oficialnej strony

Z cssetti wybierz np wersję dla win 8, jeszcze możesz sobie włączyć direct play w windows jak nie masz włączone, może coś dać


Cssetti to żadna oficjalna strona tylko najbardziej spopularyzowany crack cs'a. W świetle prawa nielegalny :)
Odpowiedz

  • +
  • -
PANDA_2zl - zdjęcie PANDA_2zl 28.09.2022

Jeśli posiadasz na steamie cs'a , spróbuj zrobić spójność plików i odpalic gre jeszcze raz

Jeśli posidasz nonsteam, spróbuj odinstalować cs'a i zainstalowac jeszcze raz. Najlepiej z oficialnej strony

Z cssetti wybierz np wersję dla win 8, jeszcze możesz sobie włączyć direct play w windows jak nie masz włączone, może coś dać

Cssetti to żadna oficjalna strona tylko najbardziej spopularyzowany crack cs'a. W świetle prawa nielegalny :)

Proszę nie cytować mojej wypowiedzi bo żadne moje słowa nie poparły takiego stwierdzenia xD
Odpowiedz

  • +
  • -
Engi - zdjęcie Engi 28.09.2022

Proszę nie cytować mojej wypowiedzi bo żadne moje słowa nie poparły takiego stwierdzenia


Ale tak jabky "poleciłeś", więc jednak xD
Odpowiedz

  • +
  • -
czescccccc - zdjęcie czescccccc 02.10.2022

I co z tym zrobić?

Odpowiedz

  • +
  • -
czescccccc - zdjęcie czescccccc 09.10.2022

https://imgur.com/a/yTdePPv

 

Zmieniłem grafikę na Software i poszedł Single Player. Teraz mam taki problem po wejściu na serwer.

Odpowiedz