Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie

Przekierowanie


  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Buffaloelo

    Nowy

  • Nowy

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:2
Offline

Napisano 08.08.2021 11:10

Witam, poszukuję pluginu do przekierowania z jednego serwera na inny (zmiana hostu, a reklama na starym) no i tak szukam lecz też zacząłem szukać czy jest to na chwilę obecną możliwe i w 80% z tego co czytam nie jest to możliwe od update z roku 2009. Nie proszę tu o podesłanie pluginu lecz odpowiedź na pytanie -  Czy jest możliwe automatyczne przekierowanie niezależnie od ilości graczy, które nie będzie miało problemu z przerzuceniem graczy steam jak i ns? 

Z góry dziękuje za odpowiedzi i chęć pomocy.

Pozdrawiam i życzę miłego dnia.

 

 

 

Zastanawiałem się w jakim dziale napisać ten temat i ten wydał mi się odpowiedni ale jeśli się pomyliłem to proszę o przeniesienie.


Użytkownik Buffaloelo edytował ten post 08.08.2021 11:11

  • +
  • -
  • 0

#2 csMaster

    Wszechwiedzący

  • Power User

Reputacja: 14
Początkujący

  • Postów:542
  • Lokalizacja:localhost
Offline

Napisano 08.08.2021 12:35

Możesz spróbować poprzez wysłanie do gracza takiej komendy:

echo "";"connect" "123.456.78.90:12345"

Ale nie jestem pewien czy zadziała to na steamy. Zamiast przekierowania możesz spróbować również wyrzucenia gracza i wypisania komunikatu z nowym ip, a osoba sama się już z nowym serwerem połączy. Takie 12-latki mogą nie wiedzieć o co chodzi z przekierowaniem i nie ogarnąć że jest nowe ip aż serwer przekierowujący wygaśnie. Także taki komunikat wydaje mi się lepszą opcją.

 

Nie rozumiem wyrażenia "niezależnie od ilości graczy". Jeśli na serwerze który ma przekierowywać będzie full graczy to nie będzie można połączyć się z tym serwerem i przekierowanie nie zadziała, chyba że zostawisz jeden slot specjalnie pod przekierowanie. A jeśli serwer na który ma być przekierowanie będzie pełny, to przy próbie przekierowania gracz rozłączy się, dostanie informacje że serwer jest pełny i wróci do menu głównego cs'a, chyba że wcześniej sprawdzisz czy serwer jest pełny i wyłączysz opcję przekierowania w takiej sytuacji.


  • +
  • -
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych