Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie
CS:S

CS: Promod 1.10

cs:s css cspromod sdk base 2007

  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Engi

    [EKSiD] playaz44

  • Power User

Reputacja: 315
Wszechpomocny

  • Postów:1 071
  • GG:
  • Imię:Seba
  • Lokalizacja:Praga
Offline

Napisano 30.06.2021 20:44

*
Popularny

opis.png
 
Cześć, tego moda chyba nie trzeba przedstawiać, a kto nie zna odsyłam za wiki -> https://developer.va...m/wiki/CSPromod
 
 
instalacja.png
 
Do gry wymagane jest konto Steam, wchodzimy do biblioteki i wyszukujemy "Source SDK base 2007":
 

Spoiler

 
Dla tych co nie mogą znaleźć Source SDK Base 2007 -> stwórzcie skrót na pulpicie z linkiem "steam://run/218" i uruchomcie go:
 

Spoiler

 
 
Po udanej instalacji Source SDK Base 2007 pobieramy CS:Promod 1.10 z linku poniżej, w paczce są dwa foldery "CSPromod" oraz "textury".

  • Tworzymy nowy folder "cstrike" w "\\Steam\steamapps\common\Source SDK Base 2007\"
  • Folder "textury" wrzucamy do folderu "\\Steam\steamapps\common\Source SDK Base 2007\cstrike\"
  • Folder "CSPromod" wrzucamy do głównego folderu Steam "\\Steam\"

download.png

Kliknij aby pobrać.
 
 
inneinformacje.png
 
Zazwyczaj do poprawnego dodania do biblioteki CSPromod wymagany jest restart Steam.
 
fNKnmKp.png
 

 

Znane błędy:

  • nie działają inne mapy niż w folderze z grą (działają jedynie te z oryginalnego cs:source + mapy csp_)

 
Podziękowania dla @viper367 za nakierowanie na rozwiązanie problemów z teksturami.


  • +
  • -
  • 6
Użytkowniku! Zanim napiszesz wiadomość wiedz, że:

W odpowiedzi na ten status, przejrzałem kilka ostatnich Twoich postów i dodałem Ci kolejne 3 punkty ostrzeżeń. Mam nadzieję, że pomogłem.

1:0 dla Benia :D
Nie pomagam za darmo na pw.





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: cs:s, css cspromod sdk base 2007

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych