←  Pytania

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

Przekierowanie w 2020

  • +
  • -
Ogen Dogen - zdjęcie Ogen Dogen 16.05.2020

Witam,

Jak wygląda kwestia przekierowań na ten moment? Czy da się dzisiaj bezproblemowo przekierowywać zarówno graczy Steam i NonSteam na inny serwer czy protektory wszystko psują?

Pamiętam, że były tutaj na forum różne wątki na ten temat, różne obejścia, sam chyba nawet dołożyłem cegiełkę do tego, ale teraz jestem nie w temacie :D

//edit Już sprawdziłem, że różne sztuczki z cudzysłowiami i średnikami nie przechodzą :/

Odpowiedz

  • +
  • -
DarkGL - zdjęcie DarkGL 16.05.2020

W sumie to pytanie bardziej do maperow czy w half life nie istnieje jakis byt ktory pozwala na zmiane mapy / serwera ? Moze dalo by sie to wykorzystac.

Odpowiedz

  • +
  • -
Morritz - zdjęcie Morritz 17.05.2020

Zwykłe proxy powinno się sprawdzić.

Odpowiedz

  • +
  • -
Misiu. - zdjęcie Misiu. 18.05.2020

Da się to robić :)

 

Odpowiedz

  • +
  • -
Ogen Dogen - zdjęcie Ogen Dogen 19.05.2020

Zwykłe proxy powinno się sprawdzić.

Co masz na myśli?

 

Da się to robić :)

To napisz, tego się tyczy temat ;)

 

Generalnie jedyne sensowne rozwiązanie z jakim się spotkałem póki co, to kickowanie graczy z powodem zawierającym nowe IP :/

Odpowiedz

wariat aka pro - zdjęcie wariat aka pro 19.05.2020

nie rozumiem twojego problemu ... Czasem jest problem że gracz wejdzie jak jest full serwer a powinno go przerzucić 

Odpowiedz

  • +
  • -
wonsz żeczny - zdjęcie wonsz żeczny 20.05.2020

Niestety żaden plugin nie zadziała ze względu na różne blokady u nonsteamów.

Do tego nie dawno była aktualizacja cs'a na steamie i oni również nie będą przenoszeni.

Jedynym rozwiązaniem jest napisanie do helpdesku twojego hostingu aby zrobili Ci przekierowanie, lecz wiadomo będzie ono stałe i jest jedynie sensowne gdy zmieniasz IP serwera, przy pełnym serwerze nie przerzucisz graczy na inny serwer.

Oczywiście możesz poszukać na rosyjskich lub innych zagranicznych forach, może coś stworzyli ale znając życie dość szybko będzie to zablokowane :/

Odpowiedz

wariat aka pro - zdjęcie wariat aka pro 20.05.2020

przerzucanie gdy zablokujesz serwer działa na 100% . Jak się bawiłem group boostem i gametracker rs bo właśnie sprawdzałem przerzucanie to gdy zablokowałem że gdy jest 27 graczy na 32 sloty to ich przerzuca i chyba nikt nie mógł wbić na serwer. Problem pojawia się gdy jest ustawione zwykłe przerzucanie gdy serwer jest full

 

Odpowiedz